Strona główna »

Kategoria: Gotowanie, restauracje

Sale weselne Pomorskie

Na terenie województwa mazowieckiego jest wiele miejsc, w których można zorganizować uroczystość ślubną. Sale weselne różnią się jednak od siebie wielkością, lokalizacją oraz wystrojem. Nasz obiekt wyróżnia doskonała atmosfera, dzięki której każde przyjęcie zakończy się sukcesem, a goście będą się bawić do białego rana. Zapraszamy na stronę internetową www.dworbajbuza.pl - znajdziesz tam szczegółowe informacje na nasz temat, galerię zdjęć oraz możliwości kontaktu. Wspólnie zadbamy o to, by dzień ślubu był najpiękniejszy w Twoim życiu.

Maszynka do robienia lodów

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie oferty, dzięki której każdy z naszych Klientów będzie miał możliwość zaopatrzenia swojego obiektu zajmującego się działalnością w branży gastronomicznej w doskonały sprzęt, który z całą pewnością przełoży się na zwiększenie możliwości sprzedażowych. W asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znalazła się m. in. świetna maszynka do robienia lodów, która jest energooszczędna, a co za tym idzie - również bardzo tania w eksploatacji.

Kawa ziarnista

Dostępna w naszej ofercie kawa ziarnista pozwala zaparzyć doskonały napój, uwodzący nie tylko smakiem, ale i aromatem, a także zachwycający klarownym czarnym kolorem. Dzięki naszym produktom przygotujecie swoje ulubione cappucino czy lekkie cafe latte. Zapraszamy na stronę internetową naszego sklepu!

Wyposażenie cukierni

Zajmujesz się działalnością handlową i usługową w branży spożywczej? Zależy Ci na tym, aby zapewnić sobie najlepsze rozwiązania, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie dużo łatwiejsza? Jeżeli tak, to doskonałą opcją okaże się dla Ciebie wyposażenie cukierni oferowane przez firmę Elektro-Serwis PSA Ochentel Sp. Jawna. Dysponujemy bardzo rozbudowanym asortymentem, wśród którego znajdziesz stojaki na torty i ciasta, formy i blachy do pieczenia, szpachelki i pędzle, łopatki, wałki i wiele więcej.

Reduktory tłuszczu

Dostępne w naszym sklepie reduktory tłuszczu to propozycja dla osób, które nie tylko dbają o swoją sylwetkę, ale również o zdrowie i wytrzymałość swojego organizmu. Dzięki tym preparatom będą Państwo w stanie zrzucić zbędne kilogramy i doskonale wymodelować swoje ciało. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.