Strona główna »

Kategoria: Gotowanie, restauracje

Maszynka do robienia lodów

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie oferty, dzięki której każdy z naszych Klientów będzie miał możliwość zaopatrzenia swojego obiektu zajmującego się działalnością w branży gastronomicznej w doskonały sprzęt, który z całą pewnością przełoży się na zwiększenie możliwości sprzedażowych. W asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znalazła się m. in. świetna maszynka do robienia lodów, która jest energooszczędna, a co za tym idzie - również bardzo tania w eksploatacji.

Robot kuchenny

Produkty oferowane w naszym sklepie internetowym na pewno przypadną do gustu wszystkim miłośnikom domowego gotowania. Przedstawiamy wielofunkcyjny robot kuchenny, dzięki któremu przygotowywanie posiłków stanie się dużo łatwiejsze i będzie wymagało mniej czasu. Z jego pomocą zrobisz ciasto na pizzę, zholendrujesz zupę, a także ubijesz śmietanę.

Blog o zdrowiu i jedzeniu

Nie masz pomysłu na obiad? Szukasz inspiracji? A może czujesz, że nie odżywiasz się tak prawidłowo, jak powinieneś? Zajrzyj na blog o zdrowiu i jedzeniu. Prezentuję różnorodne przepisy na dania ciekawe i pyszne, zarówno na szybką przekąskę, jak i na wystawną uroczystość. Oprócz tego publikuję ciekawe materiały, na przykład o antybiotykach. Bądź na bieżąco z tym, co naprawdę ważne!

Śniadanie Kraków Kazimierz

Zapraszamy do naszej krakowskiej restauracji, która oferuje szeroki wybór dań z kuchni polskiej oraz żydowskiej. Polecamy także nasze śniadania biznesowe w stylu angielskim, francuskim oraz polskim. Co więcej, do godziny 12.00 dostępny jest szwedzki stół pełny wędlin, serów, jogurtów oraz jajek w dowolnej formie.