Strona główna »

Kategoria: Gotowanie, restauracje

Śniadanie Kraków Kazimierz

Zapraszamy do naszej krakowskiej restauracji, która oferuje szeroki wybór dań z kuchni polskiej oraz żydowskiej. Polecamy także nasze śniadania biznesowe w stylu angielskim, francuskim oraz polskim. Co więcej, do godziny 12.00 dostępny jest szwedzki stół pełny wędlin, serów, jogurtów oraz jajek w dowolnej formie.

wyposażenie gastronomii

W naszej ofercie znaleźć można kompleksowe wyposażenie gastronomii i akcesoria kuchenne. Polecamy wspaniałe nowoczesne naczynia, sztućce, szkło, a także drobne akcesoria do gotowania. Doskonała jakość oraz przystępne ceny naszego wyposażenia kuchennego z pewnością przekonają do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagających klientów.

Kubki papierowe do napojów

Firma Pure Planet prezentuje szeroki wybór opakowań gastronomicznych wykonanych z materiałów, które można poddawać bezproblemowemu recyclingowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kubkami do napojów zimnych i gorących, pudełek cateringowych, talerzy z liści palmowych oraz ekologicznych sztućców jednorazowych.

Białkowe lody wegańskie

Niska topliwość, kremowa konsystencja oraz łatwość użytkowania to cechy, które wyróżniają nasz produkt na rynku cukierniczym. Z naszą pomocą dotrzesz do nowych klientów, oferując im zdrowe, bezpieczne i pełnowartościowe przetwory. Białkowe lody wegańskie ucieszą szczególnie sportowców, którzy często nie mogą sobie pozwolić na tradycyjne słodkie desery.

Restauracja Lisi Ogon

Wyjątkowa restauracja Oshi Sushi w Lisim Ogonie oferuje niezwykłe potrawy rodem z Dalekiego Wschodu. Panująca tu kuchnia orientalna prowadzona jest na bardzo wysokim poziomie z wykorzystaniem oryginalnych składników. W tak niezwykłej przestrzeni mogą Państwo skosztować niecodziennych potraw. Oferujemy również catering. Umożliwiamy także złożenie zamówień telefoniczne. Na terenie Bydgoszczy zapewniamy jedzenie na dowóz.