Strona główna »

Kategoria: Gotowanie, restauracje

Maszynka do robienia lodów

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie oferty, dzięki której każdy z naszych Klientów będzie miał możliwość zaopatrzenia swojego obiektu zajmującego się działalnością w branży gastronomicznej w doskonały sprzęt, który z całą pewnością przełoży się na zwiększenie możliwości sprzedażowych. W asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znalazła się m. in. świetna maszynka do robienia lodów, która jest energooszczędna, a co za tym idzie - również bardzo tania w eksploatacji.

Śniadanie Kraków Kazimierz

Zapraszamy do naszej krakowskiej restauracji, która oferuje szeroki wybór dań z kuchni polskiej oraz żydowskiej. Polecamy także nasze śniadania biznesowe w stylu angielskim, francuskim oraz polskim. Co więcej, do godziny 12.00 dostępny jest szwedzki stół pełny wędlin, serów, jogurtów oraz jajek w dowolnej formie.

Kubki do grzanego wina

Każdy dom powinien być zaopatrzony w odpowiednie naczynia dla gości. W naszym sklepie znajdą państwo różnorodne eleganckie wyroby, jak np. kubki do grzanego wina i szeroką gamę plastikowych szklanek do innych alkoholi, w tym piw. Posiadamy ich szeroki wybór, wykonanych z ogromną pieczołowitością. Charakteryzują się wytrzymałością, a także nowoczesnym designem.