Strona główna »

Kategoria: Inwestycje, bankowość, rynek

usługi księgowe Warszawa

Jeśli potrzebna jest Wam fachowo wykonywana pełna księgowość, to przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na regularne prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości w różnego typu przedsiębiorstwach. Zapewniamy Wam pomoc ze strony naszych doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest sporządzanie akt zgodnych z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Gwarantujemy naszym klientom fachową obsługę prawną w zakresie obejmującym firmy i przedsiębiorstwa iraz klientów indywidualnych..

Księgowość Łódź

Pomagamy przedsiębiorcom w wypełnianiu obowiązków związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń gospodarczych. W zakres naszych usług wchodzi uproszczona oraz pełna księgowość. Nasze usługi świadczymy dla Klientów z terenu Łodzi i okolic. Gwarantujemy stały kontakt i indywidualną pomoc, a przy tym rzetelną obsługę.

Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości

Proponujemy nasze usługi tym osobom, którym bank odmówił udzielenia wsparcia. Uzyskasz u nas prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości, bez opłat za złożenie wniosku i bez potwierdzania uzyskiwanych dochodów. Nie wymagamy także dokumentów poświadczających brak zobowiązań wobec ZUS. Umowę podpisujemy w formie notarialnego aktu.

magazyn do wynajęcia Piaseczno

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś przechowywać swoje towary, u nas z pewnością znajdziesz miejsce dla siebie. W naszej bazie ofert mamy magazyn do wynajęcia dla praktycznie każdej firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnymi obiektami znajdującymi się w Piasecznie oraz jego okolicach.

kurs franka

Jeżeli chcesz wziąć udział w handlu walutami, jaki umożliwia rynek Forex, mamy dla Ciebie interesującą propozycję. Dzięki nam zyskasz możliwość zaistnienia na międzynarodowym rynku i pomnażać swoje zyski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji, które są dostępne na stronie internetowej. Zapewniamy satysfakcjonującą współpracę.

Usługi księgowe cennik

Prowadząc własną firmę, warto umieć delegować obowiązki pracownikom, jak i firmom zewnętrznym. Jedną ze specjalizacji, którą można zlecić w ramach outsourcingu są usługi księgowe. Będą one pomocą w tworzeniu sprawozdań, rozliczaniu się z działalności itp. Nasze biuro w Krakowie proponuje jasno określony cennik, dzięki czemu klienci dokładnie wiedzą, jakie koszty poniosą, korzystając z naszego wsparcia w dziedzinie rachunkowości.

Uproszczenia dla jednostek małych

Niektóre osoby fizyczne i spółki mogą korzystać z różnych ułatwień księgowych. Jednym z nich jest tzw. uproszczenie dla jednostek małych. Polega to na restrykcji obszaru zasad rachunkowości i ukazaniu informacji podczas sporządzania sprawozdań finansowych. Dodatkowo istnieje opcja opracowywania ułatwionego w formie bilansu oraz rachunku zysków i strat.