Strona główna »

Kategoria: Inwestycje, bankowość, rynek

Doradztwo personalne Warszawa

Prowadzimy rzetelne i skuteczne doradztwo personalne (Warszawa). Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm, jest indywidualne podejście do każdego klienta. Wsłuchujemy się w jego potrzeby i proponujemy rozwiązania, dzięki którym Twoje przedsiębiorstwo zyska wykwalifikowaną kadrę. Skorzystaj z naszych usług w zakresie doradztwa personalnego na terenie Warszawy i przekonaj się, jak bardzo odpowiedni dobór pracowników może wpłynąć na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy 100% zadowolenia.

Prognozowanie popytu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy MPM, która zajmuje się organizowaniem specjalistycznych szkoleń, dzięki którym pracownicy stają się bardziej produktywni i wpływają na szybszy rozwój swojego przedsiębiorstwa. Na szczególną uwagę zasługuje kurs z prognozowanie popytu, w trakcie którego każdy z uczestników dowie się, co zrobić, aby przewidzieć, jak będą się sprzedawać dane produkty. Nauczy się zarządzać przewidywaniem i budować na ich podstawie strategię zarządzania. Trwa trzy tygodnie.

usługi księgowe Warszawa

Jeśli potrzebna jest Wam fachowo wykonywana pełna księgowość, to przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na regularne prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości w różnego typu przedsiębiorstwach. Zapewniamy Wam pomoc ze strony naszych doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest sporządzanie akt zgodnych z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Gwarantujemy naszym klientom fachową obsługę prawną w zakresie obejmującym firmy i przedsiębiorstwa iraz klientów indywidualnych..

Księgowość

Pomagamy przedsiębiorcom w wypełnianiu obowiązków związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń gospodarczych. W zakres naszych usług wchodzi uproszczona oraz pełna księgowość. Nasze usługi świadczymy dla Klientów z terenu Łodzi i okolic. Gwarantujemy stały kontakt i indywidualną pomoc, a przy tym rzetelną obsługę.

ISO 27001

Wdrażanie norm jakościowych wymaga przede wszystkim stałego monitoringu całego procesu, a co za tym idzie odpowiedniej wiedzy na ten temat. CDZ Meritum Sp. z o. o. oferuje szkolenie ISO 27001. Jest to kurs przeznaczony dla osób, które zostały przez przedsiębiorstwo wyznaczone na audytora i pełnomocnika. Dzięki uczestnictwu w naszych zajęciach Państwa pracownik będzie posiadał odpowiednią wiedzę i kompetencje dotyczące aby samodzielnie kierować procesem wdrażania norm jakościowych wewnątrz przedsiębiorstwa.

Wyposażenie sklepów odzieżowych

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą i montażem akcesoriów do urządzenia przestrzeni handlowej o różnym charakterze. Naszą specjalizacją jest wyposażenie sklepów odzieżowych, które pomogą w atrakcyjny sposób wyeksponować dostępny towar. Oferujemy produkty takie jak stojaki, wieszaki na ubrania, manekiny całopostaciowe, rurowe oraz stojaki na lustra w różnych rozmiarach.