Strona główna »

Kategoria: Inwestycje, bankowość, rynek

Doradztwo personalne Warszawa

Prowadzimy rzetelne i skuteczne doradztwo personalne (Warszawa). Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm, jest indywidualne podejście do każdego klienta. Wsłuchujemy się w jego potrzeby i proponujemy rozwiązania, dzięki którym Twoje przedsiębiorstwo zyska wykwalifikowaną kadrę. Skorzystaj z naszych usług w zakresie doradztwa personalnego na terenie Warszawy i przekonaj się, jak bardzo odpowiedni dobór pracowników może wpłynąć na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy 100% zadowolenia.

usługi księgowe Warszawa

Jeśli potrzebna jest Wam fachowo wykonywana pełna księgowość, to przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na regularne prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości w różnego typu przedsiębiorstwach. Zapewniamy Wam pomoc ze strony naszych doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest sporządzanie akt zgodnych z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Gwarantujemy naszym klientom fachową obsługę prawną w zakresie obejmującym firmy i przedsiębiorstwa iraz klientów indywidualnych..

Księgowość

Pomagamy przedsiębiorcom w wypełnianiu obowiązków związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń gospodarczych. W zakres naszych usług wchodzi uproszczona oraz pełna księgowość. Nasze usługi świadczymy dla Klientów z terenu Łodzi i okolic. Gwarantujemy stały kontakt i indywidualną pomoc, a przy tym rzetelną obsługę.

Wyposażenie sklepów odzieżowych

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą i montażem akcesoriów do urządzenia przestrzeni handlowej o różnym charakterze. Naszą specjalizacją jest wyposażenie sklepów odzieżowych, które pomogą w atrakcyjny sposób wyeksponować dostępny towar. Oferujemy produkty takie jak stojaki, wieszaki na ubrania, manekiny całopostaciowe, rurowe oraz stojaki na lustra w różnych rozmiarach.

Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości

Proponujemy nasze usługi tym osobom, którym bank odmówił udzielenia wsparcia. Uzyskasz u nas prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości, bez opłat za złożenie wniosku i bez potwierdzania uzyskiwanych dochodów. Nie wymagamy także dokumentów poświadczających brak zobowiązań wobec ZUS. Umowę podpisujemy w formie notarialnego aktu.

metoda tomatisa

Wśród kilku sposobów terapii w naszym centrum diagnostyki znajduje się także metoda Tomatisa, zwana inaczej treningiem uwagi słuchowej. Stosowana jest najczęściej u dzieci w młodszym i starszym wieku szkolnym i składa się z dwóch etapów. Polega na słuchaniu odpowiednich dźwięków podczas codziennych czynności.