Strona główna »

Kategoria: Inwestycje, bankowość, rynek

Usługi księgowe Warszawa

Jeśli potrzebna jest Wam fachowo wykonywana pełna księgowość, to przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na regularne prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości w różnego typu przedsiębiorstwach. Zapewniamy Wam pomoc ze strony naszych doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest sporządzanie akt zgodnych z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Gwarantujemy naszym klientom fachową obsługę prawną w zakresie obejmującym firmy i przedsiębiorstwa iraz klientów indywidualnych..

magazyn do wynajęcia Piaseczno

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś przechowywać swoje towary, u nas z pewnością znajdziesz miejsce dla siebie. W naszej bazie ofert mamy magazyn do wynajęcia dla praktycznie każdej firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnymi obiektami znajdującymi się w Piasecznie oraz jego okolicach.

kurs franka

Jeżeli chcesz wziąć udział w handlu walutami, jaki umożliwia rynek Forex, mamy dla Ciebie interesującą propozycję. Dzięki nam zyskasz możliwość zaistnienia na międzynarodowym rynku i pomnażać swoje zyski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji, które są dostępne na stronie internetowej. Zapewniamy satysfakcjonującą współpracę.

Uproszczenia dla jednostek małych

Niektóre osoby fizyczne i spółki mogą korzystać z różnych ułatwień księgowych. Jednym z nich jest tzw. uproszczenie dla jednostek małych. Polega to na restrykcji obszaru zasad rachunkowości i ukazaniu informacji podczas sporządzania sprawozdań finansowych. Dodatkowo istnieje opcja opracowywania ułatwionego w formie bilansu oraz rachunku zysków i strat.

Najtańsze ubezpieczenia

Interesują Państwa najtańsze OC, czyli obowiązkowe ubezpieczenie dla właścicieli samochodów? Zapraszamy do sprawdzenia naszej porównywarki. W jej ofercie znajdą Państwo najlepsze i najtańsze ubezpieczenia, dzięki współpracy z różnymi ubezpieczycielami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i nabycia najlepszej polisy.

Produkcja kopert

Stanowią niezbędny element w celu wysyłki kartek świątecznych, dokumentów oraz znacznie większych przedmiotów. Produkcja kopert oprócz standardowego zastosowania, może być też znakomitym pomysłem na reklamę swojej firmy. Przygotowanie wyjątkowego opakowania może przynieść przedsiębiorcy duże korzyści wizerunkowe.

Licytacje komornicze Lublin

Jarosław Zuń jest właściwy do prowadzenia spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których te przepisy stosuje się odpowiednio (właściwość miejscowa) dla części miasta Lublin. Podana wyżej osoba może prowadzić licytacje komornicze na terytorium całej Rzeczypospolitej Polskiej, a wierzyciel ma prawo jego wyboru.

Leasing maszyn używanych

Zakup nowego pojazdu wymaga sporego wkładu finansowego. Aby go ograniczyć do minimum, proponujemy leasing maszyn używanych lub poleasingowych. Korzyści dostępne na naszej stronie internetowej, pozwolą Państwu przekonać się jak dużo zaoszczędzicie pieniędzy oraz wypisywanych formalności przy leasingu. Zapraszamy!

Odszkodowanie za wypadek w rolnictwie

Praca na polu lub w sadzie obarczona jest dużym ryzykiem doznania uszczerbku na zdrowiu. Moment nieuwagi, nieprawidłowo działająca maszyna, sytuacja losowa - to wszystko może przyczynić się do zaistnienia kontuzji. Sprawdź, kiedy, komu i w jakiej wysokości należy się odszkodowanie za wypadek rolnictwie.

rozliczanie nadgodzin

Czas pracy jest jedną z najważniejszych kwestii regulowanych w prawie. Szczególnie, jeśli chodzi o rozliczanie nadgodzin. Dlatego też proponujemy dwa szkolenia z tego zakresu - jedno na poziomie podstawowym, a drugie już bardziej zaawansowane. Pozwoli to zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom na lepsze zrozumienie tego zagadnienia, a tym samym przestanie to być problemem.

Usługi poligraficzne

Jeżeli szukają Państwo profesjonalistów, świadczących usługi poligraficzne w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Unobrand. Zajmujemy się projektowaniem i składem graficznym, wydrukami oraz wieloma innymi zleceniami, pozwalającymi na wykonanie atrakcyjnych materiałów firmowych, reklamowych i innych. Zapewniamy przy tym profesjonalizm, precyzję oraz terminowość. Dysponujemy najlepszym sprzętem, materiałami i wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy wyjątkowo korzystne ceny, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Ubezpieczenie w niemczech dla Polaków

Wspieramy naszych rodaków pracujących za granicą. Oferujemy ubezpieczenie w Niemczech dla Polaków: samochodu, zdrowotne, na życie, prywatne OC, NWW i podróżne oraz wiele innych. Jeśli planujesz otworzyć własną działalność w zachodnim kraju, warto poprosić o pomoc specjalistę, który ma doświadczenie w tym temacie.