Strona główna »

Kategoria: Inwestycje, bankowość, rynek

Doradztwo personalne Warszawa

Prowadzimy rzetelne i skuteczne doradztwo personalne (Warszawa). Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm, jest indywidualne podejście do każdego klienta. Wsłuchujemy się w jego potrzeby i proponujemy rozwiązania, dzięki którym Twoje przedsiębiorstwo zyska wykwalifikowaną kadrę. Skorzystaj z naszych usług w zakresie doradztwa personalnego na terenie Warszawy i przekonaj się, jak bardzo odpowiedni dobór pracowników może wpłynąć na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy 100% zadowolenia.

Prognozowanie popytu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy MPM, która zajmuje się organizowaniem specjalistycznych szkoleń, dzięki którym pracownicy stają się bardziej produktywni i wpływają na szybszy rozwój swojego przedsiębiorstwa. Na szczególną uwagę zasługuje kurs z prognozowanie popytu, w trakcie którego każdy z uczestników dowie się, co zrobić, aby przewidzieć, jak będą się sprzedawać dane produkty. Nauczy się zarządzać przewidywaniem i budować na ich podstawie strategię zarządzania. Trwa trzy tygodnie.

usługi księgowe Warszawa

Jeśli potrzebna jest Wam fachowo wykonywana pełna księgowość, to przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na regularne prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości w różnego typu przedsiębiorstwach. Zapewniamy Wam pomoc ze strony naszych doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest sporządzanie akt zgodnych z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Gwarantujemy naszym klientom fachową obsługę prawną w zakresie obejmującym firmy i przedsiębiorstwa iraz klientów indywidualnych..

adwokat wodzisław śląski

Witamy w Kancelarii adwokackiej adwokata Jacka Wyleżucha. Specjalizujemy się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, karnym oraz rozwodowym. Oferujemy obsługę prawną dla firm oraz klientów indywidualnych. Sporządzamy pisma, opinie, pozwy, odwołania. Występujemy przed sądem w roli pełnomocnika. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na naszej stronie internetowej.

Tłumaczenie przysięgłe

Jest to taki rodzaj przekładu dokumentów na język obcy, w który musi być zaangażowana osoba legitymująca się specjalnym certyfikatem. W ramach świadczonej obsługi klientów indywidualnych i biznesowych, biuro IMHO wykonuje tłumaczenia przysięgłe. Jesteśmy w stanie dla Państwa przełożyć treść dokumentów notarialnych, samochodowych, pełnomocnictwa, czy też innych. Z myślą o zadowoleniu naszych klientów, dostarczamy ekspresowych translacji w różnych kombinacjach językowych. Więcej szczegółów jest dostępnych na naszej stronie internetowej.

Biuro rachunkowe Warszawa Ochota

Nasza firma ogeruje pomoc w prowadzeniu księgowości pełnej lub uproszczonej oraz obsługi kadrowo-płacowej. W ofercie Biura Rachunkowego Finanse EG znajduje się także raportowanie i kontroling, czyli wykonanie diagnozy stanu ekonomicznego i potencjału firmy. Reprezentujemy także Klienta w urzędach i instytucjach, realizujemy przekazy elektroniczne i sporządzamy deklaracje podatkowe i ZUS. Na naszej stronie internetowej znajdują się dokładne opisy usług i skontaktuj się z nami, aby dopasować sposób pracy do Twojej firmy.

doradca podatkowy Warszawa

Posiadanie własnego biznesu wymaga wsparcia analityków finansowych. Doradca podatkowy Bernard Łukomski zajmuje się świadczeniem usług z zakresu nieruchomości. Ponadto proponuje zmiany w kwestii spraw sądowych, a także wspiera w wypełnianiu zeznań rocznych oraz deklaracji PIT przedsiębiorstw uwzględniających dochody zagraniczne. Nasza kancelaria znajduje się w Warszawie.

Księgowość

Pomagamy przedsiębiorcom w wypełnianiu obowiązków związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń gospodarczych. W zakres naszych usług wchodzi uproszczona oraz pełna księgowość. Nasze usługi świadczymy dla Klientów z terenu Łodzi i okolic. Gwarantujemy stały kontakt i indywidualną pomoc, a przy tym rzetelną obsługę.