Strona główna »

Kategoria: Populacja

Usługi pogrzebowe Szczecin

Chwila straty bliskiej osoby jest niewypowiedzianie trudnym momentem, w którym ciężko znaleźć siły, aby zorganizować ceremonię pożegnalną. Usługi pogrzebowe świadczone przez nasz szczeciński zakład uwzględniają pomoc na wszystkich etapach przygotowania ceremonii oraz wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności.

Aplikacja do rysowania

Obecnie na rynku istnieje coraz więcej programów graficznych dla urządzeń mobilnych. Prezentujemy pięć darmowych narzędzi, z którymi poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Dla tych zaawansowanych polecana jest aplikacja do rysowania Sketchbook. Przejrzysty i minimalistyczny interfejs to zaleta Tayasi Sketches. Swoje narzędzia proponują również takie firmy jak Sony czy Adobe Photoshop.

artykuły liturgiczne

Zajmujemy się dystrybucją przedmiotów kultu religijnego. Można u nas nabyć obrazy i figury przedstawiające świętych i aniołów, modlitewniki oraz artykuły liturgiczne (komunikaty, stuły i świece). Polecamy także krzyże i różańce, a także inne dewocjonalia. Sklep internetowy naszej firmy zaprasza do zakupów!

Krematorium Rzeszów

Coraz więcej osób decyduje się na spalenie ciała zmarłej osoby. Jednak miejsc, które się tym zajmują wciąż jest mało. Dlatego też polecamy nasze krematorium. Jesteśmy jednym z niewielu takich miejsc w okolicy Rzeszowa. W naszym punkcie możesz także wybrać urnę na prochy zmarłego. Oferujemy je metalowe, granitowe czy też drewniane.