Strona główna »

Kategoria: Populacja

Usługi pogrzebowe Szczecin

Chwila straty bliskiej osoby jest niewypowiedzianie trudnym momentem, w którym ciężko znaleźć siły, aby zorganizować ceremonię pożegnalną. Usługi pogrzebowe świadczone przez nasz szczeciński zakład uwzględniają pomoc na wszystkich etapach przygotowania ceremonii oraz wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności.

Aplikacja do rysowania

Obecnie na rynku istnieje coraz więcej programów graficznych dla urządzeń mobilnych. Prezentujemy pięć darmowych narzędzi, z którymi poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Dla tych zaawansowanych polecana jest aplikacja do rysowania Sketchbook. Przejrzysty i minimalistyczny interfejs to zaleta Tayasi Sketches. Swoje narzędzia proponują również takie firmy jak Sony czy Adobe Photoshop.

artykuły liturgiczne

Zajmujemy się dystrybucją przedmiotów kultu religijnego. Można u nas nabyć obrazy i figury przedstawiające świętych i aniołów, modlitewniki oraz artykuły liturgiczne (komunikaty, stuły i świece). Polecamy także krzyże i różańce, a także inne dewocjonalia. Sklep internetowy naszej firmy zaprasza do zakupów!