Strona główna »

Kategoria: Relaks i spędzanie wolnego czasu

Torby z filcu

Ponieważ pragniemy podążać za wciąż zmieniającymi się trendami, nieustannie śledzimy najnowszą modę. Naszym klientom oferujemy torby z filcu, które mogą być doskonałym uzupełnieniem codziennej stylizacji zarówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. Wykonane przez z najwyższej jakości materiałów, starannie wykończone i niezwykle funkcjonalne, mogą być też przyozdobione nadrukiem.

Szafki szkolne

Każdy uczeń ma prawo do tego, by dysponować w podstawówce, gimnazjum czy liceum swoim własnym kątem, w którym jego rzeczy będą bezpieczne. Szafki szkolne, jakie proponujemy w asortymencie ABC Wyposażenia to eleganckie pod względem estetycznym meble, dzięki którym dzieci będą czuły się w trakcie zajęć i przerw niemal jak u siebie. Wykonujemy modele w zróżnicowanych barwach i rozmiarach, a także na określone zamówienie. Stacjonarną siedzibę firmy możecie Państwo znaleźć w Stargardzie Szczecińskim.

Filtry hydrauliczne

Zastanawiasz się, która firma udostępnia najlepsze filtry hydrauliczne, czyli samochodowe? W takim razie skontaktuj się z nami. Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak szeroką paletę niezawodnych i sprawdzonych filtrów samochodowych. Skorzystaj z naszej oferty, a poznasz czym jest najwyższa jakość!

Kontener magazynowy

Gdzie znaleźć zaplecze na imprezę, do archiwizowania dokumentów lub przechowywania materiałów? Polecamy skorzystać z usługi wynajmu lub sprzedaży kontenerów. Szczególną popularnością cieszy się kontener magazynowy, posiadający odpowiednie instalacje do przewożenia lądowego, jak i transportu morskiego.

Herbicydy do truskawek

Nasze produkty stymulują wzrost roślin, pozwalając osiągnąć doskonały efekt Twoich sadowniczych upraw. Herbicydy do truskawek są bardzo szybko wchłaniane przez liście. Następnie docierają do korzeni chwastów i skutecznie blokują ich wzrost. Nie ulegają także wypłukaniu przez opady atmosferyczne. Dobra jakość produktu pozwoli Ci na hodowanie owoców w sposób ekonomiczny, a zarazem ekologiczny - środki ochrony roślin produkowane przez Arysta LifeScience są bezpieczne dla środowiska. Przeczytaj w jakich okresach stosować preparaty!

buty ochronne

Zastanawiasz się, co zrobić, aby w czasie wykonywania swoich obowiązków służbowych czuć się nie tylko wygodnie, ale także ciepło i bezpiecznie? W takim wypadku nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko zajrzyj na stronę internetową firmy F.H.U. Max-Pol. Właśnie tam znajdziesz wysokiej jakości, stworzone z solidnych, wytrzymałych materiałów profesjonalne buty ochronne, a także robocze zimowe, idealne dla osób pracujących na budowie czy też zajmujących się pracami porządkowymi i odśnieżaniem. Zapraszamy!

Zaproszenia na ślub

Specjalnością naszej firmy są eleganckie zaproszenia ślubne, projektowane zawsze z myślą o Młodej Parze. Tworzymy je z eleganckich materiałów najwyższej jakości. Można u nas nabyć modele gładkie lub tłoczone w fantazyjne wzory - staramy się bowiem stworzyć tak bogatą ofertę, by każdy znalazł u nas idealne dla siebie wzory! Przykładowe wzory, wśród których mogą Państwo wybierać, znajdują się na naszej stronie internetowej.

Smartwatch Fossil

Coraz popularniejsze stają się inteligentne zegarki, które poza funkcją mierzenia kroków, czy liczbą spalonych kalorii, posiadają także inne przydatne parametry. Smartwatch Fossil można połączyć z telefonem (system Android i iOS), co pozwoli nam na sprawdzanie e-maili i wiadomości oraz sterowanie aplikacjami muzycznymi (np. Spotify).