Strona główna »

Kategoria: Relaks i spędzanie wolnego czasu

Szafki szkolne

Każdy uczeń ma prawo do tego, by dysponować w podstawówce, gimnazjum czy liceum swoim własnym kątem, w którym jego rzeczy będą bezpieczne. Szafki szkolne, jakie proponujemy w asortymencie ABC Wyposażenia to eleganckie pod względem estetycznym meble, dzięki którym dzieci będą czuły się w trakcie zajęć i przerw niemal jak u siebie. Wykonujemy modele w zróżnicowanych barwach i rozmiarach, a także na określone zamówienie. Stacjonarną siedzibę firmy możecie Państwo znaleźć w Stargardzie Szczecińskim.

Kontener magazynowy

Gdzie znaleźć zaplecze na imprezę, do archiwizowania dokumentów lub przechowywania materiałów? Polecamy skorzystać z usługi wynajmu lub sprzedaży kontenerów. Szczególną popularnością cieszy się kontener magazynowy, posiadający odpowiednie instalacje do przewożenia lądowego, jak i transportu morskiego.

Herbicydy do truskawek

Nasze produkty stymulują wzrost roślin, pozwalając osiągnąć doskonały efekt Twoich sadowniczych upraw. Herbicydy do truskawek są bardzo szybko wchłaniane przez liście. Następnie docierają do korzeni chwastów i skutecznie blokują ich wzrost. Nie ulegają także wypłukaniu przez opady atmosferyczne. Dobra jakość produktu pozwoli Ci na hodowanie owoców w sposób ekonomiczny, a zarazem ekologiczny - środki ochrony roślin produkowane przez Arysta LifeScience są bezpieczne dla środowiska. Przeczytaj w jakich okresach stosować preparaty!

Inspiracje ślubne

Specjalnością naszej firmy są eleganckie zaproszenia ślubne, projektowane zawsze z myślą o Młodej Parze. U nas znajdziesz najlepsze inspiracje ślubne! Zaproszenia tworzymy z eleganckich materiałów najwyższej jakości. Można u nas nabyć modele gładkie lub tłoczone w fantazyjne wzory - staramy się bowiem stworzyć tak bogatą ofertę, by każdy znalazł u nas idealne dla siebie wzory! Porady i przykładowe pomysły, wśród których mogą Państwo wybierać, znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

producent toreb papierowych

Oferujemy w pełni ekologiczne (powstają w procesie recyklingu), przyjazne dla środowiska, higieniczne opakowania do żywności, kosmetyków i alkoholi. Producent toreb papierowych proponuje opakowania do gastronomii, fałdowe z okienkiem do pieczywa lub krzyżowe. Na produkowanych przez nas opakowaniach można wykonać dowolny nadruk co sprawia, że są one także materiałem promocyjnym firmy.

Przenośniki łańcuchowe MMiUR

Już od ponad dwudziestu pięciu lat staramy się pomóc państwu w usprawnieniu prac rolniczych. Od 1984 roku oddajemy do państwa dyspozycji rozwiązania, będące urzeczywistnieniem wysokiej jakości. Obecnie w naszej ofercie znajdą państwo zarówno maszyny rolnicze, jak i części zamienne. Polecamy nasze przenośniki łańcuchowe. Doskonale sprawdzają się podczas transportu ciężkich materiałów. Samo urządzenie jest lekkie, co pozwala na łatwy montaż w dowolnym miejscu. Dołożyliśmy również wszelkich starań, aby podczas pracy mechanizm minimalizował tarcia.

Sprzęt akwarystyczny

Posiadamy bardzo szeroki wybór produktów, sprawdzających się w hodowli rybek i zwierząt podwodnych. Proponujemy profesjonalny sprzęt akwarystyczny, przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży oraz obserwację zapotrzebowania rynku konsumenckiego. Posiadamy także praktyczne testy, które umożliwiają kontrolę warunków środowiska wodnego.

Motul

Syntetyczne i mineralne płyny silnikowe firmy Motul, zapewniają najwyższą ochronę w Twoim aucie lub motocyklu. Ich skład zmniejsza skutki tarcia nawet w ekstremalnych warunkach. Wiele produktów stworzonych zostało na bazie podwójnych estrów, co przekłada się na doskonałe smarowanie wszystkich podzespołów.

Zabawki dla kota

Czy Twoje zwierzątko charakteryzuje się codzienną aktywnością? Chcesz dobrać mu odpowiednie akcesoria umożliwiające jego stały rozwój? Oferujemy więc zabawki dla kota, wśród których znajdziesz bieżnie, domki, place zabaw oraz wiele innych. Charakteryzują się oryginalnym wyglądem, który w pełni zainteresuje Twojego pupila.