Strona główna »

Kategoria: Rozwój rodziny

Fotelik dla dzieci

W jaki sposób można optymalnie zabezpieczyć najmłodszych przed nieoczekiwanymi wydarzeniami na drodze? Rozwiązaniem z pewnością jest inteligentnie zaprojektowany i wytrzymały fotelik dla dzieci. W asortymencie F.P.H.U. Sprint znajdziecie Państwo bogaty wybór tego typu produktów, które uczynią każdą jazdę dużo spokojniejszą.

integracja sensoryczna Warszawa

Gabinet terapeutyczny i poradnia pedagogiczna Edu Brain oferuje nowoczesne metody zwalczania zaburzeń i problemów z koncentracją u dzieci oraz osób dorosłych. Oferujemy terapię Biofeedback w Warszawie. Metoda wykorzystuje specjalne urządzenie komputerowe do analizowania reakcji mózgu na określone informacje i bodźce. W ten sposób można samodzielnie wytrenować u siebie oczekiwane reakcje i nauczyć się panować nad koncentracją. Z tej metody korzystają także sportowcy i ludzie nauki. Więcej informacji na naszej stronie.

Fotelik isofix

Jednym z głównych elementów naszej oferty są doskonałe foteliki isofix - samochodowe. Dzięki nim możecie Państwo wyruszyć w każdą podróż mając pełne poczucie bezpieczeństwa. Nasze foteliki samochodowe zostały wykonane zgodnie z najbardziej wygórowanymi standardami europejskimi i światowymi, przy uwzględnieniu wszystkich rygorystycznych norm konstrukcyjnych. Jest to potwierdzone przez odpowiednie certyfikaty. Zapraszamy na nasza stronę internetową niezależnie od wieku, wzrostu i wagi Waszego dziecka - proponujemy foteliki w wielu wariantach.

Sklep z zabawkami dla dzieci

Szukasz prezentu dla swojej pociechy, ale nie wiesz co jej kupić? Z pomocą przychodzi nasz sklep z zabawkami dla dzieci, który posiada szeroką ofertę klocków edukacyjnych dla maluchów w różnym wieku: 3- i 4-latków (duże, proste kształty), jak i większych (mniejsze elementy umożliwiające wybudowanie poruszającego się robota itp.).

Województwa po angielsku

Zastanawiasz się jak poprawnie zapisać nazwę województwa po angielsku? Nie Ty jeden! To częste pytanie, które dostajemy od naszych kursantów. Postanowiliśmy stworzyć wpis, z którego zawsze i wszędzie będziesz mógł czerpać wiedzę dla siebie. Podpowiadamy jak używać w obcym języku nazw administracyjnych.