Strona główna »

Kategoria: Rozwój rodziny

Fotelik dla dzieci

W jaki sposób można optymalnie zabezpieczyć najmłodszych przed nieoczekiwanymi wydarzeniami na drodze? Rozwiązaniem z pewnością jest inteligentnie zaprojektowany i wytrzymały fotelik dla dzieci. W asortymencie F.P.H.U. Sprint znajdziecie Państwo bogaty wybór tego typu produktów, które uczynią każdą jazdę dużo spokojniejszą.

integracja sensoryczna Warszawa

Gabinet terapeutyczny i poradnia pedagogiczna Edu Brain oferuje nowoczesne metody zwalczania zaburzeń i problemów z koncentracją u dzieci oraz osób dorosłych. Oferujemy terapię Biofeedback w Warszawie. Metoda wykorzystuje specjalne urządzenie komputerowe do analizowania reakcji mózgu na określone informacje i bodźce. W ten sposób można samodzielnie wytrenować u siebie oczekiwane reakcje i nauczyć się panować nad koncentracją. Z tej metody korzystają także sportowcy i ludzie nauki. Więcej informacji na naszej stronie.

Fotelik isofix

Jednym z głównych elementów naszej oferty są doskonałe foteliki isofix - samochodowe. Dzięki nim możecie Państwo wyruszyć w każdą podróż mając pełne poczucie bezpieczeństwa. Nasze foteliki samochodowe zostały wykonane zgodnie z najbardziej wygórowanymi standardami europejskimi i światowymi, przy uwzględnieniu wszystkich rygorystycznych norm konstrukcyjnych. Jest to potwierdzone przez odpowiednie certyfikaty. Zapraszamy na nasza stronę internetową niezależnie od wieku, wzrostu i wagi Waszego dziecka - proponujemy foteliki w wielu wariantach.

Sklep z zabawkami dla dzieci

Szukasz prezentu dla swojej pociechy, ale nie wiesz co jej kupić? Z pomocą przychodzi nasz sklep z zabawkami dla dzieci, który posiada szeroką ofertę klocków edukacyjnych dla maluchów w różnym wieku: 3- i 4-latków (duże, proste kształty), jak i większych (mniejsze elementy umożliwiające wybudowanie poruszającego się robota itp.).