Strona główna »

Kategoria: Samochody i przeprowadzki

Diesel serwis Poznań

Współpracując z wykwalifikowaną załogą mamy pewność, że nasze codzienne działania przynoszą oczekiwane rezultaty. Naprawa wtryskiwaczy dla wielu zmotoryzowanych jest alternatywą dla drogiego i obciążającego budżet wydatku. Jesteśmy w stanie dokonać rzetelnej analizy, która pozwoli nam odnaleźć przyczynę nieprawidłowego działania modułu. W ten sposób możemy naszym Klientom zaoferować również działanie sprawne, terminowe oraz niezwykle skuteczne. Podejmujemy się serwisowania części wielu modeli aut.

części do opryskiwaczy

Wszystkie, dostępne w naszym asortymencie części do opryskiwaczy pozwalają zwiększyć skuteczność posługiwania się tego typu urządzaniami. Zamontowanie specjalistycznych pomp lub dysz może przysłużyć się również wydajności i precyzyjności pracy. Celem tego jest oczywiście ułatwienie i poprawienie komfortu wykonywania prac na polu. Pozwoli to również na sprawniejszą obsługę większych areałów. W naszym asortymencie znalazły się tylko najbardziej uznane akcesoria od takich producentów jak: Pilmet lub Udor.

Skup opon Poznań

Jeżeli w Państwa garażu lub warsztacie zalega nieużywane ogumienie i nie wiadomo co z nim zrobić, można bez wahania przynieść je do nas. Nasz skup opon w Poznaniu przyjmie wszystkie, których zużycie bieżnika nie jest wyższe niż 50%. Podczas zakupu oferujemy również możliwość zostawienia starego kompletu w rozliczeniu.

Apteczki samochodowe

Mimo że nie jest ona już obowiązkowym elementem wyposażenia auta, to jednak zawsze dobrze jest ją mieć. Apteczka samochodowa naprawdę w niektórych momentach może nam pomóc udzielić pierwszej pomocy. Nasze produkty wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy, takie jak chociażby koc termiczny, bandaże, plastry czy chusteczki dezynfekujące.

Filtry hydrauliczne

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która prowadzi sprzedaż nowoczesnych filtrów hydraulicznych w atrakcyjnych cenach. W naszym asortymencie znajdują się modele, które pochodzą od najlepszych na rynku marek, dzięki czemu możemy zapewnić o ich doskonałej jakości i świetnych parametrach. Są to modele trwałe, solidnie chroniące przed zanieczyszczeniem całego układu. Wierzymy, że każdy Klient znajdzie model odpowiadający jego oczekiwaniom i potrzebom.

przewozy do niemiec

Nasza firma transportowa zajmuje się organizacją regularnych kursów busami za granicę. Naszym Klientom proponujemy między innymi przewozy do Niemiec. Dysponujemy najlepszymi samochodami, które zapewnią bezpieczeństwo, sprawny przejazd, a także wygodę każdemu pasażerowi. Oferujemy niezwykle korzystne ceny.

Wyciągarka do quada

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich tych, którzy szukają wrażeń z dala od utartych szlaków. Kierowcy terenowi - niezależnie czy profesjonaliści czy zwykli pasjonaci - muszą jednak być przygotowani na każdą okoliczność. Wyciągarka do quada doskonale zdaje egzamin nawet w najtrudniejszych warunkach. Mocna konstrukcja, stabilne działanie oraz łatwa obsługa - to wszystko sprawia, że stanowi nieodłączny element eskapady za miasto. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej.

Szarpak hydrauliczny

Realizujemy konstrukcje zgodne z życzeniami klientów w oparciu o indywidualny projekt. Jednym z dostarczanych przez nas urządzeń jest szarpak hydrauliczny służący do destabilizacji toru jazdy. Ten produkt kierujemy do szkół prawa jazdy i innych ośrodków skupiających się na doskonaleniu techniki jazdy.

Wciągarki samochodowe

Nasze holowniki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia tego typu dostępne na rynku. Wciągarki samochodowe Dragon Winch to kategoria ponad 100 różnych urządzeń, które dedykowane są dla quadów, samochodów terenowych, ciężarówek i ciągników. Wszystkie zdolne są do efektywnej i wydajnej pracy, nawet w ekstremalnych warunkach.

akumulator do samochodu

Doskonale wiemy, jak ważna w każdym pojeździe mechanicznym jest prawidłowo działająca, żywotna bateria. Akumulator do samochodu osobowego zamówią Państwo na naszej stronie. To sprzęt cenionych wśród kierowców marek, który bardzo dobrze sprawdza się nawet w trakcie intensywnej eksploatacji. Dostępne są modele o zróżnicowanych parametrach technicznych.

Kasacja pojazdów

Kasacja pojazdów to proces niezbędny, gdy auto nie nadaje się już do użytkowania. Przepisy o ochronie środowiska nakazują przeprowadzenie niszczenia złomu w określonych warunkach. Właściciel auta jest zobowiązany do dokonania złomowania auta niejeżdżonego. Nawet gdyby wrak stał przez rok na podwórku, istnieje obowiązek utrzymania ciągłości polisy OC, za brak której grożą kary. Tak więc lepiej oddać wóz na złom i wyrejestrować go, by mieć spokojną głowę. Wystawiamy zaświadczenia.

Pranie tapicerki Bydgoszcz

Jesteśmy w pełni świadomi, że samochód to już nie tylko środek transportu, ale również wizytówka kierowcy. Oferowane przez pranie tapicerki wykonywane jest w sposób kompleksowy, precyzyjny oraz skrupulatny. Cały proces jest podzielony na kilka etapów, obejmujących mycie pojazdu, wydmuchanie kurzu ze szczelin. odplamianie, odkurzanie, impregnację elementów plastikowych oraz wyczyszczenie szyb. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami podejmowanych prac. Nasz punkt znajduje się w Bydgoszczy.

wynajem autokarów cennik

Jeśli myślisz o wynajmowaniu autokarów, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą którą proponujemy. Z nami Twoja podróż zawsze będzie przyjemna i bezpieczna. Zadbają o to nasi kierowcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Wynajem pojazdów jest zawsze trudną sprawą, która wymaga wiele papierkowej roboty. Dlatego chcemy zaprosić Państwa do naszego biura, które szybko i sprawnie pomoże Państwu załatwić wszystkie formalności. Taki sposób załatwiania spraw cieszy się wyjątkowym uznaniem wśród naszych Klientów. Jeżeli interesuje Cię wynajem autokarów - cennik znajdziesz na naszej stronie.

Wynajmem samochodów zastępczych

W przypadku awarii Twojego pojazdu, oferujemy bezproblemowe wypożyczenie nowoczesnego sprzętu. Zajmujemy się wynajmem samochodów zastępczych z OC sprawcy, dzięki czemu możesz jeździć, gdy Twój czterokołowiec przebywa w serwisie. Osobówki posiadają klimatyzację i systemy dbające o bezpieczeństwo Twoje i pasażerów.

regeneracja dpf

Wszystkie nasze działania potwierdzamy wystawieniem odpowiedniego zaświadczenia - raportu potwierdzającego przeprowadzenie prac związanych z czyszczeniem filtra cząstek stałych. Chociaż wiele firm i warsztatów oferuje usługę opierającą się na usunięciu tego modułu, to jednak ma to swoje konsekwencje prawne - taki pojazd może zostać niedopuszczony do uczestnictwa w ruchu drogowym w krajach UE. Dlatego też warto skorzystać z naszej pomocy. Zajmiemy się regeneracją DPF, co pozwoli Państwu odzyskać pełną sprawność samochodu.

Meble kempingowe

Jesteś urodzonym kamperem i nie wyobrażasz sobie innej formy wypoczynku, aniżeli wypad na camping? Z pewnością przydadzą Ci się tam meble kempingowe. To doskonała propozycja, zarówno jeśli wybieramy się pod namiot, jak również planujemy spać w kempingu. Meble kempingowe od naszej firmy są wyjątkowo poręczne i łatwe do zabrania wszędzie, gdziekolwiek się wybieramy. Ponieważ są one składane, z łatwością można je schować do bagażnika, a nawet na tylne siedzenia samochodu. Zapraszamy do skorzystania z oferty!