Strona główna »

Kategoria: Sporty ekstremalne i fitness

Sprzęt na siłownię

Na profesjonalne wyposażenie siłowni składają się sprzęty takie jak rozmaite gryfy, stabilne i nowoczesne stojaki do sprzętu i ławki, obciążniki oraz akcesoria do aerobiku. Profesjonalne wyposażenie siłowni to jej najlepsza wizytówka, która przyciągnie wielu klientów i zapewni zadowolenie z usług Państwa siłowni. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z bogatą i atrakcyjną cenowo ofertą sklepu internetowego Lord4Sport, który oferuje najlepszy sprzęt na siłownię. U nas dostaniecie Państwo również przyrządy do ćwiczeń w domu!

Indywidualne programy treningowe

Jeżeli sylwetka ciała jest dla ciebie bardzo ważna, to musisz oddać ją w ręce odpowiedzialnego i godnego zaufania trenera osobistego. Znajomość anatomii oraz doświadczenie pozwalają mi przygotować indywidualne programy treningowe. Tylko one, w połączeniu z odpowiednio skomponowaną dietą, są w stanie pomóc ci w wypracowaniu wymarzonych efektów oraz utrzymaniu dobrej formy. Dlatego też zachęcam cię do współpracy!

Terapia manualna

Jest to metoda leczenia, która ma największe zastosowanie w przypadku urazów czy dolegliwości bólowych stawów kończyn górnych i dolnych. Terapia manualna w warszawskim gabinecie Physiohealth pomaga w przywróceniu pacjentów do pełnej sprawności. Standardowy czas trwania zabiegu to około 30 minut. Pełna oferta usług dostępna na naszej stronie!

Sklep rowerowy Katowice

Proponujemy sprzęt oraz akcesoria, które przypadną do gustu zarówno amatorom, jak i zawodowym cyklistom. Nasz sklep rowerowy w Katowicach, to miejsce gdzie znajdziesz jednoślady wielu znanych marek, w wersji miejskiej, górskiej, turystycznej oraz dla dzieci. Posiadamy także kaski i ochraniacze oraz prowadzimy profesjonalny serwis.