Strona główna »

Kategoria: Sporty ekstremalne i fitness

Sprzęt na siłownię

Na profesjonalne wyposażenie siłowni składają się sprzęty takie jak rozmaite gryfy, stabilne i nowoczesne stojaki do sprzętu i ławki, obciążniki oraz akcesoria do aerobiku. Profesjonalne wyposażenie siłowni to jej najlepsza wizytówka, która przyciągnie wielu klientów i zapewni zadowolenie z usług Państwa siłowni. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z bogatą i atrakcyjną cenowo ofertą sklepu internetowego Lord4Sport, który oferuje najlepszy sprzęt na siłownię. U nas dostaniecie Państwo również przyrządy do ćwiczeń w domu!

Drabinki do rehabilitacji

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są akcesoria i produkty, które pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji organizmu. Naszym Klientom proponujemy m.in. drabinki do rehabilitacji, dzięki którym możliwe jest rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni oraz zniwelowanie uciążliwego bólu pleców.

Sprzęt wspinaczkowy

W ofercie sklepu Proadventure odnajdą Państwo profesjonalny sprzęt wspinaczkowy. Mogą z niego skorzystać zarówno pasjonaci ekstremalnych wypraw, jak również osoby pracujące na wysokościach. W asortymencie nie zabrakło zarówno podstawowych elementów ekwipunku (np. lin), jak i różnych modeli uprzęży, którą można dopasować do użytkownika.

Indywidualne programy treningowe

Jeżeli sylwetka ciała jest dla ciebie bardzo ważna, to musisz oddać ją w ręce odpowiedzialnego i godnego zaufania trenera osobistego. Znajomość anatomii oraz doświadczenie pozwalają mi przygotować indywidualne programy treningowe. Tylko one, w połączeniu z odpowiednio skomponowaną dietą, są w stanie pomóc ci w wypracowaniu wymarzonych efektów oraz utrzymaniu dobrej formy. Dlatego też zachęcam cię do współpracy!

Ochraniacze na piszczele

Jest to sprzęt powszechnie wykorzystywany w sportach walki w celu zabezpieczenia miejsc, które mogą często ulegać kontuzjom w skutek uderzenia przeciwnika, czy też nieprawidłowego ustawienia środka ciężkości ciała podczas wyprowadzania ciosu. Ochraniacze na piszczele tłumią większość energii, którą przeciwnik włożył w uderzenie, dzięki czemu sportowcy mogą uniknąć wielu kontuzji.

Rękawice bramkarskie

Proponujemy państwu w pełni profesjonalny sprzęt sportowy, w tym również rękawice bramkarskie dla miłośników piłki nożnej. Są to wyroby stworzone z najlepszych materiałów, dzięki czemu będą świadkami wielu ekscytujących meczów, a ich trwałość jest ceniona także przez zawodowców z polskich lig. Proponujemy rozwiązania nowoczesne, które posiadają specjalne usztywnienia na nadgarstkach, co sprawi, że zminimalizujecie ryzyko kontuzji, a powierzchnia zapewni wam lepsze chwytanie piłki. Oferujemy szeroki wybór produktów.