Strona główna »

Kategoria: Sporty ekstremalne i fitness

Sprzęt na siłownię

Na profesjonalne wyposażenie siłowni składają się sprzęty takie jak rozmaite gryfy, stabilne i nowoczesne stojaki do sprzętu i ławki, obciążniki oraz akcesoria do aerobiku. Profesjonalne wyposażenie siłowni to jej najlepsza wizytówka, która przyciągnie wielu klientów i zapewni zadowolenie z usług Państwa siłowni. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z bogatą i atrakcyjną cenowo ofertą sklepu internetowego Lord4Sport, który oferuje najlepszy sprzęt na siłownię. U nas dostaniecie Państwo również przyrządy do ćwiczeń w domu!

Sklep rowerowy Katowice

Proponujemy sprzęt oraz akcesoria, które przypadną do gustu zarówno amatorom, jak i zawodowym cyklistom. Nasz sklep rowerowy w Katowicach, to miejsce gdzie znajdziesz jednoślady wielu znanych marek, w wersji miejskiej, górskiej, turystycznej oraz dla dzieci. Posiadamy także kaski i ochraniacze oraz prowadzimy profesjonalny serwis.

Rowery elektryczne

Nowoczesne osiągi technologiczne pozwalają na największą wygodę korzystających z nich osób na każdym kroku. Jeżeli chcecie państwo przekonać się czym jest nowoczesność, proponujemy najlepsze na rynku rowery elektryczne, które dzięki zamontowanym silnikom o różnej mocy, wspomagają użytkowników podczas pokonywania dalekich dystansów lub trudnych wzniesień. Proponowane są przede wszystkim osobom starszym oraz miłośnikom komfortu - stabilne, eleganckie i dostępne w przystępnych cenach, bez wątpienia spełnią wszystkie oczekiwania.