Strona główna »

Kategoria: Urządzenie elektroniczne i multimedialne

Cięcie laserowe

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z obróbką blach. Oferujemy między innymi profesjonalne cięcie laserem, który pozwala na uzyskanie wyrobów o idealnych krawędziach oraz kształtach. Wykonamy każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Zapraszamy do współpracy.

Spawanie stali nierdzewnej

Proces łączenia elementów wymaga uzyskania odpowiednich kwalifikacji. Nasi inżynierowie od wielu lat praktykują spawanie aluminium czy stali nierdzewnej z zachowaniem wszelkich standardów. Posiadają oni uprawnienia do scalania metalu według norm EN 1090, EN 3834, AD 2000, dyrektywy ciśnieniowej 97/23 EG.

Filc techniczny

Firma Sema zajmuje się dystrybucją uszczelnień do instalacji hydraulicznych i pneumatycznych. Oprócz wyrobów gumowych, koszulek termokurczliwych, a także elementów okuwanych, w ofercie znajduje się też filc techniczny. Jest on produkowany z wysokogatunkowych włókien wełnianych i stanowi jedno z najpopularniejszych rozwiązań w wielu dziedzinach przemysłu. Wyrabia się z niego elementy garderoby, różnego typu podkładki, tarcze polerskie oraz wykładziny pochłaniające dźwięk. Posiada bardzo dobre parametry izolacyjne.

Używane sprężarki śrubowe

Marka Airpol znana jest w naszym kraju (i nie tylko) jako jeden z czołowych producentów profesjonalnych rozwiązań z obszaru sprężonego powietrza. Dzięki bliskiej współpracy przedsiębiorstwa AirComp z producentem Airpol, oferujemy wysokiej jakości urządzenia tej firmy zarówno nowe jak i używane naszym licznym odbiorcom. Zapraszamy!

Płyty z poliwęglanu

Przedsiębiorstwo Murgrabia PHU oferuje wysokiej jakości produkty, doskonale sprawdzające się jako materiał konstrukcyjny oraz budulec. Płyty z poliwęglanu, które znajdą Państwo w naszym katalogu, cieszą się szczególną popularnością i są chętnie wykorzystywane w różnych zastosowaniach. Posiadają liczne atuty - bardzo dobrze znoszą działanie niekorzystnych czynników, nie tracą swoich właściwości użytkowych wraz z upływem czasu. Tworzy się z nich przeszklenia, tablice reklamowe oraz zadaszenia. Serdecznie zapraszamy.

Ramiona teleskopowe

Uniwersalne zastosowanie, jakim wykazuje się manipulator przemysłowy powoduje, że na zakup tego urządzenia zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że wybór naszych ramion teleskopowych przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia, a współpracę z naszą firmą będziesz wspominać z uśmiechem. Zapraszamy do zakupów.

Naprawa kserokopiarek

Oferujemy najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do powielania materiałów i dokumentów, w tym kserokopiarki, które posiadają funkcje kopiowania, drukowania, skanera oraz faksu. Jak więc widać są to sprzęty niesamowicie uniwersalne, które pozwalają na wykonywanie różnych czynności - zarówno w domu, jak i profesjonalnej działalności. Nasze urządzenia to zdecydowanie najwyższa jakość na rynku, dzięki której będziecie państwo mogli realizować rozbudowane zlecenia i niezwykle szybko działać na różnych płaszczyznach.

Manometr elektroniczny

Przedstawiamy kompaktowe urządzenie, za pomocą którego szybko dokonasz pomiaru ciśnienia różnicowego. To nowoczesny manometr elektroniczny Testo. Po zastosowaniu dodatkowej rurki Pitota wskazuje on również prędkość przepływu powietrza. Na stronie naszego sklepu możesz zamówić sprzęty z podświetlanymi wyświetlaczami, które równocześnie pokazują wartość przepływu oraz ciśnienie. Mają one wbudowaną kompensację gęstości, a ich współczynnik tłumienia ustawiony jest co pół sekundy - 1 do 20 odświeżeń wyświetlacza.

Lifts

Platformy schodowe Lifts i podnośniki dla niepełnosprawnych mają szansę pojawić się przy wejściach, jeśli nie wszystkich, to przeważającej większości budynków. Wierzymy, że tak będzie. A także, że równie potrzebne windy towarowe Lifts staną się jednym z najbardziej oczywistych dodatków do budynków mieszkalnych, pozwalając wszystkim jednako komfortowo dla siebie dostać się do mieszkania.

plastyczna obróbka blach

Proponujemy Państwu elementy, które są wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle poligraficznym i drukarskim. Wykrojniki wykorzystywane są do tworzenia określonych kształtów z arkusza papieru czy też kartonu. Projektowanie i tworzenie na zamówienie instalacji przemysłowych to główna domena działalności firmy Palimet z Milanówka. Duże doświadczenie naszych projektantów i inżynierów, a także rozbudowane zaplecze techniczne pozwala nam na stworzenie elementów o charakterystyce jednotaktowej lub dwutaktowej.

Instalacje technologiczne

Specjalnością przedsiębiorstwa usługowo - produkcyjno - handlowego NIWA są zaawansowane instalacje technologiczne i inżynieria przemysłowa. Wszystkie nasze projekty powstawały w oparciu o nowoczesny park maszynowym, innowacyjne pomysły i zespół doświadczonych specjalistów z wielu branż. Zrealizowaliśmy już wiele inwestycji, dzięki którym przedsiębiorstwa z wielu sektorów przemysłu zyskały technologiczne wsparcie w swoich działaniach. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

testy bezpieczeństwa sieci

Na polskim rynku istniejemy już od wielu lat i od kiedy nasza firma powstała, zajmujemy się tym samy. A to w praktyce oznacza, że z roku na rok zdobywamy większe doświadczenie, a co za tym idzie większą skuteczność działania. Naszym klientom oferujemy audyt bezpieczeństwa i testy penetracyjne. We współczesnym świecie, w którym roi się od hakerów komputerowych i ludzi, którzy z wielką chęcią wkradliby się do naszych niektórych danych, audyt bezpieczeństwa zapewnia najlepszą ochronę. Jeśli nie jesteśmy przekonani co do tego, że taka ochrona jest nam konieczna, warto pokusić się na testy bezpieczeństwa sieci.

projektowanie opakowań

Firma zajmuje się dostarczaniem innowacyjnego oprogramowania CAD, dzięki któremu jest możliwe łatwe projektowanie opakowań. Pozwala to szczegółowo pokazać, jak będzie ono wyglądać przed rozpoczęciem procesu drukowania. Program pozwala również wygenerować plik PDF, który można następnie przesłać klientom bądź wykonawcom.

Wydruki 3D

Bogato wyposażony park maszynowy naszej firmy pozwala nam wykonywać różnego rodzaju wydruki 3D, które staja się w ostatnim czasie coraz popularniejsze. Aby złożyć zamówienie, wystarczy przesłać projekt modelu na nasz adres mailowy, na podstawie którego przygotowujemy wycenę. Po akceptacji danych warunków usługi, przystępujemy do realizacji, a także wysłania klientowi gotowej konstrukcji.

młyny do tworzyw

W ofercie dystrybutora Master Colors znajdą Państwo nowoczesne peryferia do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Są to płyty magnetyczne, młyny, suszarki oraz kompletne systemy, jak Moretto Polska. Co więcej, sprzedajemy też trwałe i proste w aplikacji barwniki specjalistyczne, cenione przez profesjonalistów.

Gumowe taśmy przenośnikowe

Zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa Gumalit-Haas. Naszą specjalnością są taśmy transportujące i przenośnikowe. Dostarczamy klientom modele ogólnego przeznaczenia, a także trudnościeralne, temperaturoodporne oraz olejoodporne. Ich wysoka jakość jest szczególnie ceniona przez naszych kontrahentów.

Instalacje elektryczne

Specjalizujemy się w obsłudze innowacyjnych rozwiązań ekologicznych. Zakładamy instalacje elektryczne w domach, a także budynkach użyteczności publicznej. Proponujemy również pomoc w zakupie odpowiednich materiałów, tworzenie projektów oraz opiekę serwisową. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy, a także innych okolicznych miejscowości.

Tablety przemysłowe

Chcielibyście usprawnić pracę waszego przedsiębiorstwa? W takim wypadku zainwestujcie w nowoczesne rozwiązania, jakie możecie znaleźć na stronie internetowej firmy Rugged. To właśnie z ich pomocą możecie zakupić tablety przemysłowe FULLY RUGGED opcjonalnie posiadające kamerę, mikrofon, głośniki oraz WiFi.

montaż kamer

Znajomość sprzętu, służącego do monitoringu, nie jest jednak powszechna, dlatego montaż kamer najlepiej jest zlecić specjalistom z naszej firmy, którzy mają z nim do czynienia każdego dnia. Daje nam to gwarancję, że wszytko zostanie wykonane terminowo i z zachowaniem najwyższej staranności, co w bezpośredni sposób przełoży się na niezawodność całego systemu. Bardzo często ta usługa połączona jest z oględzinami całego budynku lub kompleksu budynków. Zapraszamy

Oświetlenie przemysłowe LED

Jeżeli poszukujesz specjalistów zajmujących się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu zarządzenia energią, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Polecamy między innymi szeroki wybór produktów składających się na oświetlenie przemysłowe LED, wśród których wymienić można profesjonalne lampy, które doskonale sprawdzą się na halach produkcyjnych, w fabrykach, hutach, warsztatach i magazynach. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz sprawny, rzetelny montaż pełnych systemów.

Lakiernia proszkowa mazowieckie

Zajmujemy się malowaniem elementów metalowych dla firm na terenie województwa mazowieckiego. Jako lakiernia proszkowa oferujemy automatyczne pokrywanie ochronną warstwą powierzchni aluminiowej, do której używamy chociażby farb poliestrowych czy epoksydowych, które są wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym.