Strona główna »

Kategoria: Urządzenie elektroniczne i multimedialne

Cięcie laserem

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z obróbką blach. Oferujemy między innymi profesjonalne cięcie laserem, który pozwala na uzyskanie wyrobów o idealnych krawędziach oraz kształtach. Wykonamy każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Zapraszamy do współpracy.

Proszkowe materiały magnetyczne

Przedstawiamy ofertę na badania NDT wykonywane przez firmę Kompleks 90 w Katowicach. Najczęściej kontrolujemy szczelność elementów instalacji gazowniczych, choć nie tylko. Posługujemy się różnorodnymi metodami, wykorzystujemy m. in. proszkowe materiały magnetyczne. Oferujemy np. analizę radiograficzną, która jest bardzo precyzyjna, a przy tym wyposaża nas w radiogram, służący analizom. Polecamy również analizy ultradźwiękowe, które nie wymagają przerywania pracy sprzętów i maszyn. Bardzo skuteczne są metody penetracyjne, z wykorzystaniem płynnego penetrantu.

Spawanie stali nierdzewnej

Proces łączenia elementów wymaga uzyskania odpowiednich kwalifikacji. Nasi inżynierowie od wielu lat praktykują spawanie aluminium czy stali nierdzewnej z zachowaniem wszelkich standardów. Posiadają oni uprawnienia do scalania metalu według norm EN 1090, EN 3834, AD 2000, dyrektywy ciśnieniowej 97/23 EG.

Filc techniczny

Firma Sema zajmuje się dystrybucją uszczelnień do instalacji hydraulicznych i pneumatycznych. Oprócz wyrobów gumowych, koszulek termokurczliwych, a także elementów okuwanych, w ofercie znajduje się też filc techniczny. Jest on produkowany z wysokogatunkowych włókien wełnianych i stanowi jedno z najpopularniejszych rozwiązań w wielu dziedzinach przemysłu. Wyrabia się z niego elementy garderoby, różnego typu podkładki, tarcze polerskie oraz wykładziny pochłaniające dźwięk. Posiada bardzo dobre parametry izolacyjne.

podajnik ślimakowy

Czy poszukują Państwo nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się w trakcie procesów przemysłowych i dostarczą w odpowiednie miejsca niezbędny surowiec? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z dystrybuowanymi przez Bulk System rozwiązaniami, takimi jak podajnik ślimakowy. Jego konstrukcja została maksymalnie uproszczona, aby ułatwić nie tylko montaż, ale też wyeliminować ewentualne awarie. Polecamy również rękawy załadowcze, mieszalniki, silosy oraz osprzęt, które świetnie się uzupełniają.

Używane sprężarki śrubowe

Marka Airpol znana jest w naszym kraju (i nie tylko) jako jeden z czołowych producentów profesjonalnych rozwiązań z obszaru sprężonego powietrza. Dzięki bliskiej współpracy przedsiębiorstwa AirComp z producentem Airpol, oferujemy wysokiej jakości urządzenia tej firmy zarówno nowe jak i używane naszym licznym odbiorcom. Zapraszamy!

Wizualizacje wnętrz

Na co dzień zajmujemy się nie tylko projektowaniem i urzeczywistnianiem zewnętrznych planów architektonicznych, ale również tworzymy fantastyczne wizualizacje wnętrz. Dzięki temu możemy Państwu przedstawić ostateczny rezultat planowanych zmian i transformacji poszczególnych pomieszczeń. Działamy terminowo.

Płyty z poliwęglanu

Przedsiębiorstwo Murgrabia PHU oferuje wysokiej jakości produkty, doskonale sprawdzające się jako materiał konstrukcyjny oraz budulec. Płyty z poliwęglanu, które znajdą Państwo w naszym katalogu, cieszą się szczególną popularnością i są chętnie wykorzystywane w różnych zastosowaniach. Posiadają liczne atuty - bardzo dobrze znoszą działanie niekorzystnych czynników, nie tracą swoich właściwości użytkowych wraz z upływem czasu. Tworzy się z nich przeszklenia, tablice reklamowe oraz zadaszenia. Serdecznie zapraszamy.

ramię reakcyjne

Uniwersalne zastosowanie, jakim wykazuje się manipulator przemysłowy powoduje, że na zakup tego urządzenia zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że wybór naszego manipulatora przemysłowego przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia, a współpracę z naszą firmą będziesz wspominać z uśmiechem. Zapraszamy do zakupów.

Naprawa kserokopiarek

Oferujemy najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do powielania materiałów i dokumentów, w tym kserokopiarki, które posiadają funkcje kopiowania, drukowania, skanera oraz faksu. Jak więc widać są to sprzęty niesamowicie uniwersalne, które pozwalają na wykonywanie różnych czynności - zarówno w domu, jak i profesjonalnej działalności. Nasze urządzenia to zdecydowanie najwyższa jakość na rynku, dzięki której będziecie państwo mogli realizować rozbudowane zlecenia i niezwykle szybko działać na różnych płaszczyznach.

Manometr elektroniczny

Przedstawiamy kompaktowe urządzenie, za pomocą którego szybko dokonasz pomiaru ciśnienia różnicowego. To nowoczesny manometr elektroniczny Testo. Po zastosowaniu dodatkowej rurki Pitota wskazuje on również prędkość przepływu powietrza. Na stronie naszego sklepu możesz zamówić sprzęty z podświetlanymi wyświetlaczami, które równocześnie pokazują wartość przepływu oraz ciśnienie. Mają one wbudowaną kompensację gęstości, a ich współczynnik tłumienia ustawiony jest co pół sekundy - 1 do 20 odświeżeń wyświetlacza.

Lifts

Platformy schodowe Lifts i podnośniki dla niepełnosprawnych mają szansę pojawić się przy wejściach, jeśli nie wszystkich, to przeważającej większości budynków. Wierzymy, że tak będzie. A także, że równie potrzebne windy towarowe Lifts staną się jednym z najbardziej oczywistych dodatków do budynków mieszkalnych, pozwalając wszystkim jednako komfortowo dla siebie dostać się do mieszkania.

Powerbanki

Firma Blueboat specjalizuje się w produkcji gadżetów elektronicznych ozdobionych grafiką lub grawerem logo Państwa firmy. Ze względy na funkcjonalność proponowanych urządzeń i ich codzienne, praktyczne zastosowanie stanowią one doskonały nośnik treści reklamowych umożliwiający szerokie rozpowszechnianie przekazu marketingowego i tworzenie atrakcyjnego wizerunku Państwa firmy. Zajmujemy się personalizacją pendrive'ów, myszy komputerowych oraz powerbanków. Oferujemy szeroki wybór wzorów i modeli o różnorodnych pojemnościach i parametrach technicznych.

plastyczna obróbka blach

Proponujemy Państwu elementy, które są wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle poligraficznym i drukarskim. Wykrojniki wykorzystywane są do tworzenia określonych kształtów z arkusza papieru czy też kartonu. Projektowanie i tworzenie na zamówienie instalacji przemysłowych to główna domena działalności firmy Palimet z Milanówka. Duże doświadczenie naszych projektantów i inżynierów, a także rozbudowane zaplecze techniczne pozwala nam na stworzenie elementów o charakterystyce jednotaktowej lub dwutaktowej.

elektrycy bydgoszcz

Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa działania urządzeń, systemów oświetleniowych w Waszych domów przygotowane zostały nasze usługi. Nasi specjaliści pomogą Wam w tworzeniu użytecznych instalacji elektrycznych, zapewniających w wybranych przez Was miejscach w pomieszczeniach dostęp do energii elektrycznej. Działamy na terenie Bydgoszczy, gdzie wykonywane są również precyzyjne pomiary. Sprawdzimy stan technicznych Waszych systemów, połączeń oraz ocenimy ewentualne ryzyko występowania przepięć.

Instalacje technologiczne

Specjalnością przedsiębiorstwa usługowo - produkcyjno - handlowego NIWA są zaawansowane instalacje technologiczne i inżynieria przemysłowa. Wszystkie nasze projekty powstawały w oparciu o nowoczesny park maszynowym, innowacyjne pomysły i zespół doświadczonych specjalistów z wielu branż. Zrealizowaliśmy już wiele inwestycji, dzięki którym przedsiębiorstwa z wielu sektorów przemysłu zyskały technologiczne wsparcie w swoich działaniach. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

testy bezpieczeństwa sieci

Na polskim rynku istniejemy już od wielu lat i od kiedy nasza firma powstała, zajmujemy się tym samy. A to w praktyce oznacza, że z roku na rok zdobywamy większe doświadczenie, a co za tym idzie większą skuteczność działania. Naszym klientom oferujemy audyt bezpieczeństwa i testy penetracyjne. We współczesnym świecie, w którym roi się od hakerów komputerowych i ludzi, którzy z wielką chęcią wkradliby się do naszych niektórych danych, audyt bezpieczeństwa zapewnia najlepszą ochronę. Jeśli nie jesteśmy przekonani co do tego, że taka ochrona jest nam konieczna, warto pokusić się na testy bezpieczeństwa sieci.

Outsourcing IT Kraków

Poszukują Państwo firmy, która kompleksowo zajmie się outsourcingiem w Państwa przedsiębiorstwie? Nasza firma zapewni Państwu profesjonalną obsługę informatyczną na korzystnych warunkach. W zakres proponowanej przez nas oferty wchodzi ponadto hosting, przeprowadzanie audytów, a także serwis sprzętu komputerowego. Zajmujemy się również udzielaniem pomocy w ramach stałej współpracy, a także doraźnym wsparciem naszych klientów. Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie z uwzględnieniem jego wszystkich potrzeb.

projektowanie opakowań

Firma zajmuje się dostarczaniem innowacyjnego oprogramowania CAD, dzięki któremu jest możliwe łatwe projektowanie opakowań. Pozwala to szczegółowo pokazać, jak będzie ono wyglądać przed rozpoczęciem procesu drukowania. Program pozwala również wygenerować plik PDF, który można następnie przesłać klientom bądź wykonawcom.

Produkcja wyrobów stalowych

Nasza firma zajmuje się tworzeniem blach, najazdów oraz paneli, które stosuje się przy budowie pojazdów transportowych (np. lawet). Produkcja wyrobów stalowych i aluminiowych odbywa się w dobrze wyposażonych, nowoczesnych zakładach, dzięki czemu klienci otrzymują materiały wyjątkowo wytrzymałe i solidne.