Strona główna »

Kategoria: Usługi prawne, polityka

Prawnicy Tychy

W zakres obowiązków zespołu adwokatów i radców prawnych kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się w Tychach, wchodzi między innymi doradztwo z zakresu takich gałęzi prawa, jak prawo karne, administracyjne, rozwodowe, czy też spadkowe. Ponadto prawnicy zajmują się również przygotowywaniem pism procesowych, ekspertyz oraz opinii, a także występują przed sądami bądź urzędami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy klienta. Oferta biura przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Odszkodowanie za wypadek samochodowy

Często dzieje się tak, że jadąc sobie spokojnie autem przez miasto, nagle z impetem ktoś nam w nie wjeżdża. Podobnie sytuacja ma się z potrąceniami na pasach czy rowerzystów. Odszkodowanie za wypadek samochodowy to świadczenie, które staramy się Państwu pomóc uzyskać poprzez pośrednictwo pomiędzy Wami a danym ubezpieczycielem. Troszczymy się o to by kwota była jak najwyższa i dbamy o staranną dokumentację całego zaplecza formalnego danego incydentu. Naszą siedzibę znajdziecie w Legnicy.

Windykacja Kraków

Zastanawiasz się, jak odzyskać należność sprzed wielu miesięcy? Jeśli dłużnik nie odpowiada na Twoje wezwania, a ty czekasz na pieniądze już od miesięcy, nie zastanawiaj się. Oddaj sprawę do sądu. Wcześniej jednak skontaktuj się z prawnikami, którzy specjalizują się w windykacji i odszkodowaniach. W Krakowie znajdziesz ich między innymi w kancelarii radców prawnych Wolff&Sieniawski. Reprezentujemy klientów przed sądem, sporządzamy w ich imieniu wszelką dokumentację dla sądów i organów administracji publicznej.

rozwody Gdynia

Zespół prawników współpracujących z naszą kancelarią prawną świadczy szeroko pojęte usługi związane z prawem rodzinnym. Mecenasi zajmują się rozwodami, sprawami o alimenty, czy też ograniczenie bądź pozbawienie praw rodzicielskich. W ramach tych usług prawnicy udzielają porad oraz reprezentują klientów w sądzie. Nasza siedziba mieści się w Gdynii.

rozwody Gdańsk

W mojej kancelarii doradzam w takich kwestiach jak rozwody, alimenty oraz podział majątku. Przygotowuję powodów do procesu i reprezentuję ich przed sądem oraz instytucjami administracyjnymi. Jako adwokat z Gdańska prowadzę sprawy głównie w tym mieście i okolicach, jednak mogę obsłużyć klientów również z innych części kraju.

Akty notarialne

Kancelaria Notarialna z siedzibą w Legionowie działa w takich obszarach, jak obrót nieruchomościami czy zabezpieczenie wierzytelności, sprawy spadkowe, majątkowe, czy też działalności spółek handlowych. Sporządzane akty notarialne to najczęściej umowy sprzedaży, umowy deweloperskie czy też umowy darowizny. Ponadto w celu poświadczenia własnoręczności podpisów czy tez sporządzenia odpisów dokumentów należy skontaktować się z Notariuszem.