Strona główna »

Kategoria: Usługi prawne, polityka

Prawnicy Tychy

W zakres obowiązków zespołu adwokatów i radców prawnych kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się w Tychach, wchodzi między innymi doradztwo z zakresu takich gałęzi prawa, jak prawo karne, administracyjne, rozwodowe, czy też spadkowe. Ponadto prawnicy zajmują się również przygotowywaniem pism procesowych, ekspertyz oraz opinii, a także występują przed sądami bądź urzędami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy klienta. Oferta biura przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Odszkodowanie za wypadek samochodowy

Często dzieje się tak, że jadąc sobie spokojnie autem przez miasto, nagle z impetem ktoś nam w nie wjeżdża. Podobnie sytuacja ma się z potrąceniami na pasach czy rowerzystów. Odszkodowanie za wypadek samochodowy to świadczenie, które staramy się Państwu pomóc uzyskać poprzez pośrednictwo pomiędzy Wami a danym ubezpieczycielem. Troszczymy się o to by kwota była jak najwyższa i dbamy o staranną dokumentację całego zaplecza formalnego danego incydentu. Naszą siedzibę znajdziecie w Legnicy.

Windykacja Kraków

Zastanawiasz się, jak odzyskać należność sprzed wielu miesięcy? Jeśli dłużnik nie odpowiada na Twoje wezwania, a ty czekasz na pieniądze już od miesięcy, nie zastanawiaj się. Oddaj sprawę do sądu. Wcześniej jednak skontaktuj się z prawnikami, którzy specjalizują się w windykacji i odszkodowaniach. W Krakowie znajdziesz ich między innymi w kancelarii radców prawnych Wolff&Sieniawski. Reprezentujemy klientów przed sądem, sporządzamy w ich imieniu wszelką dokumentację dla sądów i organów administracji publicznej.

rozwody Gdynia

Zespół prawników współpracujących z naszą kancelarią prawną świadczy szeroko pojęte usługi związane z prawem rodzinnym. Mecenasi zajmują się rozwodami, sprawami o alimenty, czy też ograniczenie bądź pozbawienie praw rodzicielskich. W ramach tych usług prawnicy udzielają porad oraz reprezentują klientów w sądzie. Nasza siedziba mieści się w Gdynii.

rozwody Gdańsk

W mojej kancelarii doradzam w takich kwestiach jak rozwody, alimenty oraz podział majątku. Przygotowuję powodów do procesu i reprezentuję ich przed sądem oraz instytucjami administracyjnymi. Jako adwokat z Gdańska prowadzę sprawy głównie w tym mieście i okolicach, jednak mogę obsłużyć klientów również z innych części kraju.

Akty notarialne

Kancelaria Notarialna z siedzibą w Legionowie działa w takich obszarach, jak obrót nieruchomościami czy zabezpieczenie wierzytelności, sprawy spadkowe, majątkowe, czy też działalności spółek handlowych. Sporządzane akty notarialne to najczęściej umowy sprzedaży, umowy deweloperskie czy też umowy darowizny. Ponadto w celu poświadczenia własnoręczności podpisów czy tez sporządzenia odpisów dokumentów należy skontaktować się z Notariuszem.

Kancelaria komornicza

Świadczę usługi prawne na terenie Grudziądza. Do moich obowiązków należy ściąganie alimentów, postępowanie egzekucyjne oraz windykacja. Kancelaria Komornicza Szymon Michno poszukuje także majątku dłużnika na prośbę wierzyciela oraz sporządza spis majątku po spadkodawcy. Przyjmuję strony w poniedziałki i czwartki w moim biurze.