Strona główna »

Kategoria: Usługi prawne, polityka

warszawa notariusz

W naszym biurze pracują wykwalifikowani profesjonaliści, którzy działają zgodnie z Prawem o notariacie. Przyjmują od poniedziałku do piątku, między godzinami 9, a 17. Zajmują się sporządzaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, oświadczeń, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów. Ponadto spisują protokoły, wypisy, odpisy, przechowują pieniądze i papiery wartościowe. Ceny ustalane są odgórnie - maksymalną taksę notarialną określa prawo. Umów wizytę u taniego notariusza w Warszawie.

Prawnicy Tychy

W zakres obowiązków zespołu adwokatów i radców prawnych kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się w Tychach, wchodzi między innymi doradztwo z zakresu takich gałęzi prawa, jak prawo karne, administracyjne, rozwodowe, czy też spadkowe. Ponadto prawnicy zajmują się również przygotowywaniem pism procesowych, ekspertyz oraz opinii, a także występują przed sądami bądź urzędami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy klienta. Oferta biura przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

windykacja kraków

Jesteśmy firmą o krajowym zasięgu i mamy siedziby w wielu większych miastach Polski. Część DCC finanse tworzy oddział Kraków. Windykacja należności podejmowana przez pracowników w tej lokalizacji obejmuje wszystkie regiony województwa małopolskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w przypadku problemów w nieuczciwym dłużnikiem.

Czyszczenie skraplaczy

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty eksploatacji urządzeń oraz sprawnie usunąć zabrudzenia, to proponujemy chemiczne czyszczenie skraplaczy. Nasza oferta obejmuje odkamienianie urządzeń i instalacji wykonanych z dowolnego materiału. Oferowane przez nas usługi warto stosować w trakcie renowacji instalacji grzewczej.