Strona główna »

Kategoria: Zadbaj o zdrowie, Opieka, Sprzęt medyczny

Masaże fizjoterapeutyczne

Przedstawiamy Państwu nowoczesną rehabilitację ruchową w Centrum FinMed w Szczecinie przy ulicy Staromłyńskiej. Nasi terapeuci dobierają indywidualne metody pracy z pacjentem. Głównie są to zajęcia ruchowe, masaże fizjoterapeutyczne różnego typu, ale też terapia falą uderzeniową. Polecamy nasz gabinet. Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci.

Rezonans magnetyczny Warszawa

Popularnym badaniem przedstawiającym poszczególne obszary ciała człowieka w technice obrazowej jest rezonans magnetyczny. Pracownia Lux Med Diagnostyka oferuje pacjentom możliwość skorzystania z tego badania w swoich placówkach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Lublinie. Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie.

ginekolog

Duszności, łzawienie i ciągłe kichanie? To mogą być oznaki uczulenia. W takim wypadku warto skonsultować się z lekarzem specjalistą, który pomoże Wam zdiagnozować przyczynę problemu i zaleci odpowiednie leczenie. W naszej placówce do Państwa dyspozycji jest lekarz alergolog z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą.

sklep ze zdrową żywnością online

W naszym sklepie internetowym dostępna jest zdrowa żywność ekologiczna w wielu interesujących wariantach. Proponujemy produkty, które powstają na bazie organicznych składników, a ich receptura jest znana od pokoleń bądź opracowana przez grono ekspertów. Proponujemy tego typu produkty jako wartościową alternatywę dla produktów konwencjonalnych, zawierających konserwanty i szkodliwe substancje. Zapraszamy.

Ginekolog Szczecin

Szukasz odpowiedniego specjalisty od chorób kobiecych? Ginekolog przyjmujący w Centrum Medycznym Dom Lekarski w Szczecinie na pewno rozwiąże Twoje problemy z funkcjonowaniem narządów rozrodczych, działaniem hormonów, infekcjami czy trudnościami z zajściem w ciążę. Zachęcamy do podejmowania się konsultacji u naszych najlepszych specjalistów, nie tylko z tej dziedziny medycznej. Oferujemy profesjonalne połączenie metod konwencjonalnej medycyny z technikami leczenia znanymi z czasów starożytnych Chin i Indii. Sprawdź to.

maca suplement diety

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie liczne tabletki oraz substancje bezpieczne dla ludzkiego organizmu, składające się z naturalnych wyciągów z roślin. Dostępne są u nas między innymi preparaty takie jak Green Magma czy Chlorella w tabletkach. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest nie tylko pozbywanie się szkodliwych substancji z naszego ciała, ale także wzbogacanie naszej diety o ważne dla właściwej kondycji składniki, wartości odżywcze. Przygotowane w naszym asortymencie zostały suplementy wzmacniające odporność.

Gabinet fizjoterapii

Gabinet fizjoterapii Lux-Medica zaprasza pacjentów po kontuzjach, urazach, cierpiących na zwyrodnieniowe zmiany kręgosłupa i stawów. Leczymy najlepszymi metodami - wykonujemy masaże, naświetlania, terapię falami uderzeniowymi, ćwiczenia kinezyterapeutyczne i wiele innych. Polecamy technikę PNF polegającą na przywróceniu w narządzie utraconej funkcji przy użyciu zjawiska irradiacji. Pobudzamy sfery ciała nieuszkodzone, by wykorzystać je do uaktywnienia sfer niesprawnych. Polecane m.in. w schorzeniach kręgosłupa.

Świeże soki owocowe Warszawa

W naszym stoiskach w Warszawie znajdziesz między innymi świeże soki owocowe. Postaw na produkty, które doskonale smakują, orzeźwiają, a jednocześnie wywierają korzystny wpływ na zdrowie. Oferowane przez nas wyroby nie zawierają żadnych konserwantów czy sztucznych barwników, są w pełni naturalne i niezwykle smaczne.

Chirurg stomatolog

Jeżeli poszukują Państwo w pełni profesjonalny i polecany gabinet stomatologiczny, Gdańsk ma coś specjalnego. Dentineo - centrum stomatologiczne z chirurgiem stomatologiem zaprasza. Już dziś wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu. Wszystkie szczegóły dotyczące pracowników i zabiegów znaleźć można w odpowiednich kategoriach. Poznań poleca!

Prywatny gabinet ginekologiczny

Doktor Adam Wolski swoim pacjentkom oferuje usługi z zakresu prowadzenia ciąży, przeprowadzania testów HPV i badań cytologicznych, leczenia niepłodności oraz diagnostyki chorób okresu przekwitania. Prywatny gabinet ginekologiczny, który prowadzi, położony jest w centrum Grudziądza pod adresem widocznym na stronie internetowej.