Strona główna »

Kategoria: Zadbaj o zdrowie, Opieka, Sprzęt medyczny

Co na porost włosów

Składają się z korzenia, mieszka i łodygi, a także z widocznej na zewnątrz części. Chociaż wyglądają pięknie, to nie będą nas zachwycać przez wiele lat. Każdy z nich wypada po około trzech-czterech latach. Co zrobić, gdy na jego miejsce nie wyrasta już nowy? Co na porost włosów? Wiele osób stosuje szampony i masaże głowy.

Alergolog

Kichanie, zaczerwienione i łzawiące oczy, zatkany nos - to tylko niektóre problemy, na które skarżą się osoby, cierpiące z powodu uczulenia. Aby dowiedzieć się, jaka jest przyczyna tych objawów, należy wykonać specjalistyczne badania, które podadzą przyczynę problemów. Obejmują one testy skórne punktowe, panele pokarmowe, oddechowe, mieszane oraz bazujące na surowicy z krwi. Alergolog w Bielsku Podlaskim przyjmuje w gabinetach AlfaMed. Szczegółowe informacje oraz godziny przyjęć zostały opublikowane na stronie internetowej.

Aparat rentgenowski RTG

Szpitale oraz kliniki wymagają zaopatrzenia w specjalistyczny sprzęt medyczny, który doskonale sprawdzi się podczas wykonywania specjalistycznych operacji. W sklepie internetowym Timko znajdziecie wyłącznie rozwiązania pochodzące od cenionych w branży producentów, którzy oferują urządzenia funkcjonalne i niemal niezawodne. U nas znajdziecie m. in. aparat RTG z ramieniem C, który dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi oraz komputerowi jest dużo skuteczniejszy i bardziej praktyczny niż jego tradycyjny odpowiednik.

Biżuteria nazębna

Wzorując się na trendach amerykańskich przedstawiamy Państwu nowy sposób na noszenie akcesoriów. Nasza biżuteria nazębna jest nakładana w naszym gabinecie w Krakowie i wykonana jest z materiałów takich jak cyrkonie, złoto, czy białe złoto. Ozdoby nie psują struktury naszych siekaczy i można je myć razem z nimi.

Psychoterapia psychodynamiczna na czym polega

Zgłaszają się do nas dzieci, młodzież i dorośli, którzy przechodzą ciężki czas. Psychoterapia psychodynamiczna, którą oferujemy kładzie nacisk na nieuświadomione wspomnienia z dzieciństwa. Kształtują one, tak jak czynniki genetyczne, dorosłą osobę. Pacjent, z naszą pomocą, musi zdać sobie sprawę, że jego zachowania są zdeterminowane przez wiele czynników, których istnienia nie zauważają.

Prawo farmaceutyczne

Sprzedaż wyrobów medycznych wymaga często konsultacji z osobą, która jest na bieżąco z wszystkimi obowiązującymi w tej dziedzinie przepisami. Zadaniem naszej kancelarii jest objaśnianie klientom wszelkich kwestii regulowanych przez prawo farmaceutyczne. Udzielamy porad w temacie prowadzonej przez Państwa działalności.

naturalne suplementy diety

Proponujemy Państwu wysokiej jakości, naturalne suplementy diety. W naszym sklepie znajdują się między innymi preparaty marki Aliness, BONIMED, FORMEDS, NOW FOODS, SWANSON oraz wielu innych, cenionych producentów. Gwarantujemy szeroki wybór, korzystne ceny oraz szybką realizację przesyłki. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Chodzik dla seniora

Zdolności motoryczne osób starszych z wiekiem stają się coraz słabsze. Aby ułatwić przemieszczanie oraz zapewnić odpowiedni komfort i stabilne podparcie, warto zaopatrzyć się w chodzik dla seniora. Oferujemy możliwość wynajmu czasowego podpórki czterokołowej o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 100 kg.

Akcesoria do terapii SI

W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znaleźć można liczne akcesoria do terapii SI, czyli integracji sensorycznej. Najczęściej zaburzenia z nią związane występują u dzieci z autyzmem, a także innymi zaburzeniami rozwojowymi czy neurorozwojowymi. Oferujemy między innymi zabawki zręcznościowe, układanki, chusty animacyjne, równoważnie, a także domki motoryczne.

Oczyszczanie organizmu

W dzisiejszych czasach każdy człowiek styka się codziennie z różnorodnymi toksynami. Wdychamy je i spożywamy je wraz z posiłkami. Są to substancje szkodliwe, które niekorzystnie wpływają na zdrowie oraz na urodę. Dlatego ważne jest, aby w swojej diecie uwzględnić zażywanie preparatów, które pomogą pozbyć się toksyn z organizmu. Takie specyfiki znajdziecie Państwo w naszej niezwykłej ofercie. Oczyszczanie organizmu z toksyn będzie dzięki nam bardzo proste - zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Podolog kursy

Zapraszamy do wyboru naszej firmy, gdzie zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych kursów z obszaru podologii. W ofercie mamy np. kursy: Praca skalpelem i dłutem, Hiperkeratozy i inne. Dzięki nim możesz swoim klientom, oferować jeszcze wyższą jakość usług. Zachęcamy do podnoszenia swoich kompetencji zawodowych z nami.

Sklep zielarski

Składniki naturalne występujące w przyrodzie, nie od dziś stanowiły podstawę leków i miały zastosowanie w średniowiecznej medycynie. Pasja oraz zainteresowanie środowiskiem sprawiły chęć stworzenia własnej działalności. Stąd, nasz sklep zielarski oferuje suplementy diety, zioła, herbatę, yerba matę, żywność ekologiczną oraz naturalne kosmetyki. Asortyment firmy nie ogranicza się jedynie do produktów medycznych, relaksacyjnych czy pielęgnacyjnych, lecz stanowi także wyposażenie niezbędnych artykułów do każdego domu.

nosze ratownicze

Podstawowym wyposażeniem karetek pogotowia medycznego są nosze ratownicze, które umożliwiają bezpieczne przenoszenie osoby poszkodowanej w wypadku. Wykonane zostały z trwałych i solidnych materiałów. Posiadają ergonomiczne uchwyty, dodatkowe pasy i stabilizatory. Występują w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

odzież medyczna dla pielęgniarek

Oferujemy ubrania dla personelu służby zdrowia. Nasza odzież medyczna dla pielęgniarek to m.in. bluzy, spodnie czy spódnice. Dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach, np. granatowym, białym czy bordowym. Stroje pielęgniarskie, które u nas kupisz, pozwalają zachować nie tylko czystość, ale również higienę w kontakcie z pacjentami.

Ośrodek psychoterapii

Odkąd założyliśmy naszą działalność, prowadzimy pomoc psychologiczną. Nasz ośrodek psychoterapii ma możliwość także przeprowadzania szkoleń dla psychoterapeutów i trenerów, warsztatów, treningów rozwoju osobistego, grup terapeutycznych, a także zajęć dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców. Przygotowujemy nie tylko do zawodu psychoterapeuty, ale również trenera czy trenera biznesu.