Strona główna »

Kategoria: Zadbaj o zdrowie, Opieka, Sprzęt medyczny

Rezonans magnetyczny Warszawa

Popularnym badaniem przedstawiającym poszczególne obszary ciała człowieka w technice obrazowej jest rezonans magnetyczny. Pracownia Lux Med Diagnostyka oferuje pacjentom możliwość skorzystania z tego badania w swoich placówkach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Lublinie. Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie.

Ginekolog Szczecin

Szukasz odpowiedniego specjalisty od chorób kobiecych? Ginekolog przyjmujący w Centrum Medycznym Dom Lekarski w Szczecinie na pewno rozwiąże Twoje problemy z funkcjonowaniem narządów rozrodczych, działaniem hormonów, infekcjami czy trudnościami z zajściem w ciążę. Zachęcamy do podejmowania się konsultacji u naszych najlepszych specjalistów, nie tylko z tej dziedziny medycznej. Oferujemy profesjonalne połączenie metod konwencjonalnej medycyny z technikami leczenia znanymi z czasów starożytnych Chin i Indii. Sprawdź to.

maca suplement diety

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie liczne tabletki oraz substancje bezpieczne dla ludzkiego organizmu, składające się z naturalnych wyciągów z roślin. Dostępne są u nas między innymi preparaty takie jak Green Magma czy Chlorella w tabletkach. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest nie tylko pozbywanie się szkodliwych substancji z naszego ciała, ale także wzbogacanie naszej diety o ważne dla właściwej kondycji składniki, wartości odżywcze. Przygotowane w naszym asortymencie zostały suplementy wzmacniające odporność.

Gabinet fizjoterapii

Gabinet fizjoterapii Lux-Medica zaprasza pacjentów po kontuzjach, urazach, cierpiących na zwyrodnieniowe zmiany kręgosłupa i stawów. Leczymy najlepszymi metodami - wykonujemy masaże, naświetlania, terapię falami uderzeniowymi, ćwiczenia kinezyterapeutyczne i wiele innych. Polecamy technikę PNF polegającą na przywróceniu w narządzie utraconej funkcji przy użyciu zjawiska irradiacji. Pobudzamy sfery ciała nieuszkodzone, by wykorzystać je do uaktywnienia sfer niesprawnych. Polecane m.in. w schorzeniach kręgosłupa.

Świeże soki owocowe Warszawa

W naszym stoiskach w Warszawie znajdziesz między innymi świeże soki owocowe. Postaw na produkty, które doskonale smakują, orzeźwiają, a jednocześnie wywierają korzystny wpływ na zdrowie. Oferowane przez nas wyroby nie zawierają żadnych konserwantów czy sztucznych barwników, są w pełni naturalne i niezwykle smaczne.

Chirurg stomatolog

Jeżeli poszukują Państwo w pełni profesjonalny i polecany gabinet stomatologiczny, Gdańsk ma coś specjalnego. Dentineo - centrum stomatologiczne z chirurgiem stomatologiem zaprasza. Już dziś wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu. Wszystkie szczegóły dotyczące pracowników i zabiegów znaleźć można w odpowiednich kategoriach. Poznań poleca!

Prywatny gabinet ginekologiczny

Doktor Adam Wolski swoim pacjentkom oferuje usługi z zakresu prowadzenia ciąży, przeprowadzania testów HPV i badań cytologicznych, leczenia niepłodności oraz diagnostyki chorób okresu przekwitania. Prywatny gabinet ginekologiczny, który prowadzi, położony jest w centrum Grudziądza pod adresem widocznym na stronie internetowej.

jąkanie u dzieci leczenie

Niezależnie, czy wynika ono z przyczyn fizjologicznych czy emocjonalnych, leczenie jąkania u dzieci powinno zacząć się już od najmłodszych lat, by oszczędzić mu drwin i problemów w przyszłości. Stosowana przez nasze centrum terapia logopedyczna obejmuje ćwiczenia aparatu mowy oraz mięśni oddechowych.

Rękawowe wycięcie żołądka cena

Osoby o znacznej otyłości często maja problem ze zrzucaniem kilogramów i uciekają się do chirurgii. Cukrzyca, wysoki cholesterol, nadciśnienie czy genetyczne uwarunkowania do tycia są dodatkowymi wskazaniami, sugerującymi rękawowe wycięcie żołądka. Cena przeprowadzanego przez naszych specjalistów zabiegu obejmuje konsultację anestezjologa, operacje oraz dobę pobytu w szpitalu.

Szkolenie dla fizjoterapeutów

Prowadzimy specjalistyczne kursy, w których uczymy jak naklejać taśmy, wskazując na różnice wynikające z różnych technologii. Szkolenie dla fizjoterapeutów, studentów i trenerów będzie zawierało ciekawą część teoretyczną i rozbudowaną część praktyczną. Omówione zostaną m.in. podstawy biomechaniki i tego, jak taśmy dokładnie działają.

Co na porost włosów

Składają się z korzenia, mieszka i łodygi, a także z widocznej na zewnątrz części. Chociaż wyglądają pięknie, to nie będą nas zachwycać przez wiele lat. Każdy z nich wypada po około trzech-czterech latach. Co zrobić, gdy na jego miejsce nie wyrasta już nowy? Co na porost włosów? Wiele osób stosuje szampony i masaże głowy.

Odzież medyczna damska

Nasz sklep internetowy zajmuje się między innymi sprzedażą wyposażenia gabinetów lekarskich, sprzętu do masażu oraz rehabilitacji. Godna uwagi jest także odzież medyczna damska oraz męska, w tym na przykład antybakteryjne bluzki z zakładką i fartuchy. U nas kupisz także obuwie lecznicze, które posiada podeszwę antypoślizgową i wyjmowaną wkładkę z micro fibry.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

W naszym gabinecie wykonujemy m.in. leczenie kanałowe pod mikroskopem w Warszawie. Dzięki temu uzyskujemy wysoką precyzję w wypełnianiu kanałów korony. Tego rodzaju leczenia podejmujemy się, gdy stwierdzimy przewlekły stan zapalny zębiny, zwanej również nerwem zęba. Ból dla pacjenta jest bardzo dokuczliwy, ale ząb powierzchownie nie ma ubytku. Oznacza to zatem, że psuje się zębina. Aby zachować koronę zdrowego przecież zęba, trzeba usunąć nerw, a miejsce po nim wypełnić gutaperką. Podczas leczenia wykonuje się RTG.

Gumy treningowe

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu sportowego. U nas zaopatrzysz się różnorodne akcesoria do uprawiania fitnessu. Oferujemy m.in. taśmy i gumy treningowe. Sprawdzają się jako gadżet urozmaicający zajęcia z pilatesu czy jogi. Są niezbędnym wyposażeniem siłowni lub gabinetu specjalizującego się w rekonwalescencji pourazowej.