Strona główna »

Kategoria: Branża medialna i marketingowa

Produkcja filmów reklamowych

Zastanawiasz się, czy produkcja filmów reklamowych to rozwiązanie dla Ciebie? Nie, jeżeli nie zaufasz kreatywnym ekspertom, a takich właśnie znajdziesz w Formedia. Współpracując z nami możesz wypromować produkt, usługę bądź też markę - w oryginalnym, niepowtarzalnym stylu. Tworzymy takie realizacje, które zapadają odbiorcom w pamięć - wszystko dzięki nieszablonowym rozwiązaniom i odważnym koncepcjom. Jeżeli więc poszukujesz czegoś nowego i oryginalnego - zdecyduj się na współpracę z naszymi specjalistami.

drukowanie na folii

Jeśli zależy Ci na tym, żeby grafika umieszczana na produktach była dobrej jakości, to najlepszym rozwiązaniem będzie drukowanie na folii. Taka metoda dobrze sprawdzi się w przypadku małych nakładów, kiedy nie liczy się ilość, ale jakość tworzonego towaru. Ponadto bogate zaplecze materiałów pozwala na tworzenie grafik najwyższej jakości.

Torby papierowe z logo

W obecnych czasach podążanie za trendami jest gwarancją sukcesu. Dlatego nasza firma oferuje ekologiczne i nowoczesne torby papierowe z logo, gwarantujące schludną i nienatrętną reklamę Państwa usług. Szeroki wybór od koloru i rozmiaru po materiał i rodzaj uchwytu pozwala dopasować wygląd i wytrzymałość woreczka do wymagań klienta.

Flagi

Oferta sklepu Artykuły Propagandowe została stworzona z myślą o uświetnieniu i dekorowaniu wszelkiego rodzaju pomieszczeń w szkołach, urzędach i miejscach pracy. Wykonywane i sprzedawane przez nas od wielu lat flagi znajdują zastosowanie w trakcie obchodów świąt narodowych, ważnych dni w historii państwa, a także służą do wyrażania swojego patriotyzmu i przywiązania do ojczyzny. Każdy przedmiot wykonujemy z niezmienną starannością, dobieramy odpowiednie materiały oraz dokonujemy precyzyjne wykończenia.

Druk cyfrowy Wrocław

Naszą specjalnością jest profesjonalny druk cyfrowy. Wrocław to miasto, w którym się mieścimy, ale nasza renoma sięga o wiele dalej. Jakość naszego druku jest tak wysoka, że kolory zdają się być soczyste jak dopiero co zerwany z drzewa owoc pomarańczy, albo rodzina truskawek uderzająca radośnie o podłoże w reklamie jogurtu. Oprócz jakości będącej jednym z dwóch podstawowych wyzwań każdej drukarni, niezwykle istotny jest dla nas także drugi element: możliwie szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy.

pudełka kaszerowane

Projektujemy i wykonujemy trwałe oraz wytrzymałe produkty z tektury falistej i litej. Oferujemy, między innymi, opakowania transportowe oraz pudełka kaszerowane. Tworzymy opakowania z nadrukiem flexo i offset. Produkujemy także rękawy tekturowe, skrzynki kartonowe, oraz produkty wielopunktowo klejone.

sale weselne małopolskie

Dzień ślubu jest niezwykle istotny dla pary młodej. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik! Nasze sale weselne znajdujące się m.in. w woj. małopolskim to gwarancja udanej zabawy nowożeńców oraz gości. Zapraszamy do pooglądania naszych pomieszczeń, w nich świętowanie ślubu przebiegnie w najlepszej atmosferze!