Strona główna »

Kategoria: Branża medialna i marketingowa

Drukowanie na kopertach

Jednym z elementów budujących wizerunek firmy z pewnością jest odpowiedni papier i koperta firmowa. W firmie poligraficznej Koperton specjalizujemy się właśnie w nadrukach na artykułach papierniczych do korespondencji biznesowej oraz marketingowej. Jeżeli chcesz skutecznie budować profesjonalny wizerunek swojej marki, musisz zadbać o każdy szczegół, w tym umieszczenie logo oraz hasła promocyjnego na papeterii firmowej. Polecamy Państwu atrakcyjne ceny i szeroki wybór możliwości wraz z projektowaniem.

Produkcja filmów reklamowych

Zastanawiasz się, czy produkcja filmów reklamowych to rozwiązanie dla Ciebie? Nie, jeżeli nie zaufasz kreatywnym ekspertom, a takich właśnie znajdziesz w Formedia. Współpracując z nami możesz wypromować produkt, usługę bądź też markę - w oryginalnym, niepowtarzalnym stylu. Tworzymy takie realizacje, które zapadają odbiorcom w pamięć - wszystko dzięki nieszablonowym rozwiązaniom i odważnym koncepcjom. Jeżeli więc poszukujesz czegoś nowego i oryginalnego - zdecyduj się na współpracę z naszymi specjalistami.

Montaż stoisk targowych

Nasza firma działa na krajowym rynku od dłuższego czasu. Zdobyte doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, zarówno projektowych i wykonawczych, jak i montażowych! Wykonane przez nas stoiska targowe są stabilne i wytrzymałe, ale to nie jedyne ich atuty. Są dodatkowo bardzo funkcjonalnie zaprojektowanie, dzięki czemu zapewniają wygodę użytkowania. Firmy Monter-Vis oferuje Państwu wysokiej klasy stoiska targowe, które przyciągają wzrok swoją niebanalną i nietuzinkową elegancją.

drukowanie na folii

Jeśli zależy Ci na tym, żeby grafika umieszczana na produktach była dobrej jakości, to najlepszym rozwiązaniem będzie drukowanie na folii. Taka metoda dobrze sprawdzi się w przypadku małych nakładów, kiedy nie liczy się ilość, ale jakość tworzonego towaru. Ponadto bogate zaplecze materiałów pozwala na tworzenie grafik najwyższej jakości.

Torby papierowe z logo

W obecnych czasach podążanie za trendami jest gwarancją sukcesu. Dlatego nasza firma oferuje ekologiczne i nowoczesne torby papierowe z logo, gwarantujące schludną i nienatrętną reklamę Państwa usług. Szeroki wybór od koloru i rozmiaru po materiał i rodzaj uchwytu pozwala dopasować wygląd i wytrzymałość woreczka do wymagań klienta.

Etykietowanie

Nasza firma zajmuje się produkowaniem specjalistycznego sprzętu do precyzyjnego oklejania wszelkiego rodzaju opakowań. Dzięki naszym urządzeniom możliwe jest etykietowanie automatyczne i półautomatyczne, a także oklejanie tub i opakowań niestabilnych. Zapewniamy także sposobność rozbudowy maszyn oraz wymienne końcówki.

Flagi

Oferta sklepu Artykuły Propagandowe została stworzona z myślą o uświetnieniu i dekorowaniu wszelkiego rodzaju pomieszczeń w szkołach, urzędach i miejscach pracy. Wykonywane i sprzedawane przez nas od wielu lat flagi znajdują zastosowanie w trakcie obchodów świąt narodowych, ważnych dni w historii państwa, a także służą do wyrażania swojego patriotyzmu i przywiązania do ojczyzny. Każdy przedmiot wykonujemy z niezmienną starannością, dobieramy odpowiednie materiały oraz dokonujemy precyzyjne wykończenia.

Spoty telewizyjne

Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę internetową doświadczonej wytwórni, zajmującej się kompleksową, najwyższej jakości produkcją reklam. Silver Records przygotowuje zarówno spoty telewizyjne, jak i radiowe. Dzięki własnemu studiu nagrań oraz wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, efekty pracy zawsze spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości dźwięku i obrazu stworzonego materiału. Przykładowe realizacje dostępne są na stronie internetowej. Zapraszamy do wizyty oraz kontaktu z ekspertami firmy!

projektowanie reklam

Nasza agencja marketingowa zajmuje się m.in. tworzeniem grafik na pojazdach czy stron internetowych. Projektowanie reklam świetlnych (oraz ich montaż) to nasza specjalność, którą zajmuje się się zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Jesteśmy z klientem na wszystkich etapach produkcji m.in. banerów, kasetonów czy tablic informacyjnych.