Strona główna »

Kategoria: Branża medialna i marketingowa

Drukowanie na kopertach

Jednym z elementów budujących wizerunek firmy z pewnością jest odpowiedni papier i koperta firmowa. W firmie poligraficznej Koperton specjalizujemy się właśnie w nadrukach na artykułach papierniczych do korespondencji biznesowej oraz marketingowej. Jeżeli chcesz skutecznie budować profesjonalny wizerunek swojej marki, musisz zadbać o każdy szczegół, w tym umieszczenie logo oraz hasła promocyjnego na papeterii firmowej. Polecamy Państwu atrakcyjne ceny i szeroki wybór możliwości wraz z projektowaniem.

Produkcja filmów reklamowych

Zastanawiasz się, czy produkcja filmów reklamowych to rozwiązanie dla Ciebie? Nie, jeżeli nie zaufasz kreatywnym ekspertom, a takich właśnie znajdziesz w Formedia. Współpracując z nami możesz wypromować produkt, usługę bądź też markę - w oryginalnym, niepowtarzalnym stylu. Tworzymy takie realizacje, które zapadają odbiorcom w pamięć - wszystko dzięki nieszablonowym rozwiązaniom i odważnym koncepcjom. Jeżeli więc poszukujesz czegoś nowego i oryginalnego - zdecyduj się na współpracę z naszymi specjalistami.

Etykiety adresowe

W ramach naszej oferty znajdziecie możliwość przygotowania dla naszych klientów najlepszej jakości etykiet adresowych, jakie stanowią wierne odwzorowanie dla Waszych projektów. Za sprawą wykorzystania nowoczesnego sprzętu możliwe jest otrzymanie właściwych kontrastów czy też kolorystyki. Nasi specjaliści zajmują się drukowaniem potrzebnych Wam naklejek czy nalepek, jakie nie tylko usprawniają wykonywanie w Waszych firmach przesyłki. Pozwalają one na sygnowanie wybranych materiałów firmowym logiem.

stoiska targowe

Nasza firma działa na krajowym rynku od dłuższego czasu. Zdobyte doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, zarówno projektowych i wykonawczych, jak i montażowych! Wykonane przez nas stoiska targowe są stabilne i wytrzymałe, ale to nie jedyne ich atuty. Są dodatkowo bardzo funkcjonalnie zaprojektowanie, dzięki czemu zapewniają wygodę użytkowania. Firmy Monter-Vis oferuje Państwu wysokiej klasy stoiska targowe, które przyciągają wzrok swoją niebanalną i nietuzinkową elegancją.

Breloczki z grawerem

Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju tabliczek informacyjnych z personalizacją oraz identyfikatorów imiennych. Polecamy również breloczki z grawerem dostępne w wersji z mosiądzu, plastiku, laminatu oraz akrylu. Podejmiemy się wykonania nie tylko zwykłych napisów, ale również skomplikowanych wzorów.

GPEC Opinie

Interesuje Cię nasza oferta pracy i zastanawiasz się nad złożeniem CV? W Grupie GPEC opinie o predyspozycjach kandydatów oparte są zawsze o rzetelny proces rekrutacji. Zależy nam na poznaniu nie tylko Twoich umiejętności czy wykształcenia, lecz także Twoich oczekiwań - chcemy skutecznie wspierać Twój rozwój zawodowy!

balony reklamowe

Poprzez wykorzystanie atrakcyjnych dekoracji można w bardzo pozytywny sposób wpłynąć na to, jak jest postrzegana firma w oczach klientów. Wysokiej jakości balony reklamowe z nadrukiem, jakie realizujemy w zakresie działalności przedsiębiorstwa to produkty, które ozdobimy dowolnym wzorem jakiego sobie zażyczycie (Wasze logo bądź jakaś dowcipna grafika kojarząca się z branżą w jakiej działacie). Dzięki temu oprócz estetycznego wystroju podprogowo będziecie też oddziaływać na swoich klientów. Polecamy!

Filmowanie z lotu ptaka

Jeśli skorzystasz z naszej oferty, Twoje wesele, urodziny, komunia czy chrzest Twojego dziecka albo inne wydarzenie, które organizujesz, może być utrwalone w zupełnie nowy sposób. Oferujemy filmowanie z lotu ptaka, dzięki któremu zobaczysz siebie i swoich gości z zupełnie nowej, bardzo interesującej perspektywy.

Gadżety reklamowe Częstochowa

Promować swoją firmę można w każdej sytuacji. Pomóc w tym mogą nasze gadżety reklamowe produkowane w Częstochowie, dzięki którym logo związane z działalnością klienta będzie widoczne zarówno w biurze, jak i w domu. Wszystko to dzięki akcesoriom takim jak zapałki, kalendarze czy teczki, których używamy na co dzień.

Ulotki składane

Nasza firma świadczy usługi poligraficzne, obejmujące na przykład druk materiałów reklamowych. W ofercie znaleźć można dwustronne ulotki składane wraz z możliwością przygotowania indywidualnego projektu. Artykuły promocyjne mogą posiadać różne formaty oraz być wykonane na papierze matowym lub błyszczącym. Dostępne różne nakłady i szybkie terminy wysyłki.