Strona główna »

Kategoria: Branża medialna i marketingowa

Drukowanie na kopertach

Jednym z elementów budujących wizerunek firmy z pewnością jest odpowiedni papier i koperta firmowa. W firmie poligraficznej Koperton specjalizujemy się właśnie w nadrukach na artykułach papierniczych do korespondencji biznesowej oraz marketingowej. Jeżeli chcesz skutecznie budować profesjonalny wizerunek swojej marki, musisz zadbać o każdy szczegół, w tym umieszczenie logo oraz hasła promocyjnego na papeterii firmowej. Polecamy Państwu atrakcyjne ceny i szeroki wybór możliwości wraz z projektowaniem.

Produkcja filmów reklamowych

Zastanawiasz się, czy produkcja filmów reklamowych to rozwiązanie dla Ciebie? Nie, jeżeli nie zaufasz kreatywnym ekspertom, a takich właśnie znajdziesz w Formedia. Współpracując z nami możesz wypromować produkt, usługę bądź też markę - w oryginalnym, niepowtarzalnym stylu. Tworzymy takie realizacje, które zapadają odbiorcom w pamięć - wszystko dzięki nieszablonowym rozwiązaniom i odważnym koncepcjom. Jeżeli więc poszukujesz czegoś nowego i oryginalnego - zdecyduj się na współpracę z naszymi specjalistami.

Etykiety adresowe

W ramach naszej oferty znajdziecie możliwość przygotowania dla naszych klientów najlepszej jakości etykiet adresowych, jakie stanowią wierne odwzorowanie dla Waszych projektów. Za sprawą wykorzystania nowoczesnego sprzętu możliwe jest otrzymanie właściwych kontrastów czy też kolorystyki. Nasi specjaliści zajmują się drukowaniem potrzebnych Wam naklejek czy nalepek, jakie nie tylko usprawniają wykonywanie w Waszych firmach przesyłki. Pozwalają one na sygnowanie wybranych materiałów firmowym logiem.

Stoiska targowe

Nasza firma działa na krajowym rynku od dłuższego czasu. Zdobyte doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, zarówno projektowych i wykonawczych, jak i montażowych! Wykonane przez nas stoiska targowe są stabilne i wytrzymałe, ale to nie jedyne ich atuty. Są dodatkowo bardzo funkcjonalnie zaprojektowanie, dzięki czemu zapewniają wygodę użytkowania. Firmy Monter-Vis oferuje Państwu wysokiej klasy stoiska targowe, które przyciągają wzrok swoją niebanalną i nietuzinkową elegancją.

drukowanie na folii

Jeśli zależy Ci na tym, żeby grafika umieszczana na produktach była dobrej jakości, to najlepszym rozwiązaniem będzie drukowanie na folii. Taka metoda dobrze sprawdzi się w przypadku małych nakładów, kiedy nie liczy się ilość, ale jakość tworzonego towaru. Ponadto bogate zaplecze materiałów pozwala na tworzenie grafik najwyższej jakości.

Etykiety na butelki

Produkujemy naklejki, które służą do znakowania alkoholi oraz innych napoi. Oferowane etykiety na butelki są samoprzylepne i zostały wykonane z certyfikowanych materiałów. Sprzedajemy naklejki foliowe, papierowe lub transparentne. W zależności od wymogów i preferencji klienta stosujemy różne techniki druku oraz zdobienia.

wydruk wielkoformatowy

Nastały czasy, w których odpowiednia konstrukcja przekazu jest niemalże jedyną słuszną drogą do tego, aby zwrócić uwagę odbiorców na dany produkt lub usługę. Jednakże, aby zabieg ten okazał się jakkolwiek skuteczny, niezbędnym jest zainwestowanie w odpowiednią jakość wykonania. Wydruk wielkoformatowy wykonywany jest przez nas w Warszawie przy użyciu najnowszej generacji technologii. Aby przekonać się o doskonałości naszych realizacji, warto zapoznać się z portfolio prezentowanych na stronie internetowej.