Strona główna »

Kategoria: Branża medialna i marketingowa

Produkcja filmów reklamowych

Zastanawiasz się, czy produkcja filmów reklamowych to rozwiązanie dla Ciebie? Nie, jeżeli nie zaufasz kreatywnym ekspertom, a takich właśnie znajdziesz w Formedia. Współpracując z nami możesz wypromować produkt, usługę bądź też markę - w oryginalnym, niepowtarzalnym stylu. Tworzymy takie realizacje, które zapadają odbiorcom w pamięć - wszystko dzięki nieszablonowym rozwiązaniom i odważnym koncepcjom. Jeżeli więc poszukujesz czegoś nowego i oryginalnego - zdecyduj się na współpracę z naszymi specjalistami.

drukowanie na folii

Jeśli zależy Ci na tym, żeby grafika umieszczana na produktach była dobrej jakości, to najlepszym rozwiązaniem będzie drukowanie na folii. Taka metoda dobrze sprawdzi się w przypadku małych nakładów, kiedy nie liczy się ilość, ale jakość tworzonego towaru. Ponadto bogate zaplecze materiałów pozwala na tworzenie grafik najwyższej jakości.

Torby papierowe z logo

W obecnych czasach podążanie za trendami jest gwarancją sukcesu. Dlatego nasza firma oferuje ekologiczne i nowoczesne torby papierowe z logo, gwarantujące schludną i nienatrętną reklamę Państwa usług. Szeroki wybór od koloru i rozmiaru po materiał i rodzaj uchwytu pozwala dopasować wygląd i wytrzymałość woreczka do wymagań klienta.

Flagi

Oferta sklepu Artykuły Propagandowe została stworzona z myślą o uświetnieniu i dekorowaniu wszelkiego rodzaju pomieszczeń w szkołach, urzędach i miejscach pracy. Wykonywane i sprzedawane przez nas od wielu lat flagi znajdują zastosowanie w trakcie obchodów świąt narodowych, ważnych dni w historii państwa, a także służą do wyrażania swojego patriotyzmu i przywiązania do ojczyzny. Każdy przedmiot wykonujemy z niezmienną starannością, dobieramy odpowiednie materiały oraz dokonujemy precyzyjne wykończenia.

Druk cyfrowy Wrocław

Naszą specjalnością jest profesjonalny druk cyfrowy. Wrocław to miasto, w którym się mieścimy, ale nasza renoma sięga o wiele dalej. Jakość naszego druku jest tak wysoka, że kolory zdają się być soczyste jak dopiero co zerwany z drzewa owoc pomarańczy, albo rodzina truskawek uderzająca radośnie o podłoże w reklamie jogurtu. Oprócz jakości będącej jednym z dwóch podstawowych wyzwań każdej drukarni, niezwykle istotny jest dla nas także drugi element: możliwie szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy.

pudełka kaszerowane

Projektujemy i wykonujemy trwałe oraz wytrzymałe produkty z tektury falistej i litej. Oferujemy, między innymi, opakowania transportowe oraz pudełka kaszerowane. Tworzymy opakowania z nadrukiem flexo i offset. Produkujemy także rękawy tekturowe, skrzynki kartonowe, oraz produkty wielopunktowo klejone.