Strona główna »

Kategoria: Sztuka, malarstwo, fotografia

Zdjęcia do dokumentów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pierwsza strona paszportu może wywołać niezadowolenie. No cóż, taka już jest specyfika fotografii robionej en face. Studio Foto Wrzosy dokłada jednak wszelkich starań, aby zdjęcia do dokumentów były dla Państwa w pełni satysfakcjonujące. Dlatego też pozwalamy naszym klientom wybrać najlepsze ujęcie. Ponadto w naszym studiu w Warszawie wypalamy pliki graficzne na płycie lub przesyłamy na e-maila lub pendrive’a. Sprawdź pełny zakres świadczonych usług na naszej stronie internetowej.

farby wodne

By rozwijać swoją kreatywność i umiejętności malarskie polecamy świetnej jakości produkty cenionych marek. Dla tych, którym najlepiej sprawdzają się farby wodne oferujemy akwarele, tempery i gwasze w całej gamie kolorów. Chętnie służymy pomocą przy wyborze zestawu, który najlepiej sprawdzi się przy danym stylu pracy.

Szkoła tańca dla młodzieży

Nastolatkowie, podobnie jak dzieci, często maja niezmierzone pokłady energii. Jeżeli nie wiesz, jak spożytkować ją u swojego dziecka to szkoła tańca dla młodzieży będzie idealnym rozwiązaniem. Różnorodność zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, a także duża ilość ruchu to zalety, wobec których nie sposób przejść obojętnie.

Parzenica

Uwielbiasz polską kulturę, a Twój dom przypomina muzeum, galerię sztuki lub momentami skansen? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz liczne pamiątki z Podhala. Parzenica to jeden ze wzorów dostępnych u nas na przykład na okrągłych naklejkach. Takie zdobienie występuje w podhalańskich strojach.

Plakaty vintage

Proponowane przez nas produkty nawiązują stylistyką do minionych lat, zwłaszcza PRLu. W ofercie mamy plakaty vintage, kubki oraz przedmioty dekoracyjne takie, jak figurki, patery i wiele innych. Ponadto asortyment obejmuje meble retro, a wśród nich stoliki do kawy. Kolekcje artykułów na sprzedaż zamykają lustra o wielu kształtach.