Strona główna »

Kategoria: Sztuka, malarstwo, fotografia

Zdjęcia do dokumentów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pierwsza strona paszportu może wywołać niezadowolenie. No cóż, taka już jest specyfika fotografii robionej en face. Studio Foto Wrzosy dokłada jednak wszelkich starań, aby zdjęcia do dokumentów były dla Państwa w pełni satysfakcjonujące. Dlatego też pozwalamy naszym klientom wybrać najlepsze ujęcie. Ponadto w naszym studiu w Warszawie wypalamy pliki graficzne na płycie lub przesyłamy na e-maila lub pendrive’a. Sprawdź pełny zakres świadczonych usług na naszej stronie internetowej.

Szkoła tańca dla młodzieży

Nastolatkowie, podobnie jak dzieci, często maja niezmierzone pokłady energii. Jeżeli nie wiesz, jak spożytkować ją u swojego dziecka to szkoła tańca dla młodzieży będzie idealnym rozwiązaniem. Różnorodność zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, a także duża ilość ruchu to zalety, wobec których nie sposób przejść obojętnie.

Parzenica

Uwielbiasz polską kulturę, a Twój dom przypomina muzeum, galerię sztuki lub momentami skansen? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz liczne pamiątki z Podhala. Parzenica to jeden ze wzorów dostępnych u nas na przykład na okrągłych naklejkach. Takie zdobienie występuje w podhalańskich strojach.

Plakaty vintage

Proponowane przez nas produkty nawiązują stylistyką do minionych lat, zwłaszcza PRLu. W ofercie mamy plakaty vintage, kubki oraz przedmioty dekoracyjne takie, jak figurki, patery i wiele innych. Ponadto asortyment obejmuje meble retro, a wśród nich stoliki do kawy. Kolekcje artykułów na sprzedaż zamykają lustra o wielu kształtach.

Sprzedaż obrazów

Któż z państwa nigdy nie zachwycał się nad wspaniałymi obrazami? Wydawać by się mogło, że dostępność reprodukcji jest w zasadzie na każdym kroku. Coraz popularniejsza staje się sprzedaż obrazów przez internet. To właśnie w naszej internetowej galerii obrazów możecie Państwo zakupić najwspanialsze okazy.