Strona główna »

Kategoria: Sztuka, malarstwo, fotografia

Zdjęcia do dokumentów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pierwsza strona paszportu może wywołać niezadowolenie. No cóż, taka już jest specyfika fotografii robionej en face. Studio Foto Wrzosy dokłada jednak wszelkich starań, aby zdjęcia do dokumentów były dla Państwa w pełni satysfakcjonujące. Dlatego też pozwalamy naszym klientom wybrać najlepsze ujęcie. Ponadto w naszym studiu w Warszawie wypalamy pliki graficzne na płycie lub przesyłamy na e-maila lub pendrive’a. Sprawdź pełny zakres świadczonych usług na naszej stronie internetowej.

Plakaty vintage

Proponowane przez nas produkty nawiązują stylistyką do minionych lat, zwłaszcza PRLu. W ofercie mamy plakaty vintage, kubki oraz przedmioty dekoracyjne takie, jak figurki, patery i wiele innych. Ponadto asortyment obejmuje meble retro, a wśród nich stoliki do kawy. Kolekcje artykułów na sprzedaż zamykają lustra o wielu kształtach.

Sprzedaż obrazów

Któż z państwa nigdy nie zachwycał się nad wspaniałymi obrazami? Wydawać by się mogło, że dostępność reprodukcji jest w zasadzie na każdym kroku. Coraz popularniejsza staje się sprzedaż obrazów przez internet. To właśnie w naszej internetowej galerii obrazów możecie Państwo zakupić najwspanialsze okazy.

Zdjęcia biznesowe Poznań

W świecie wielkich przedsiębiorstw i korporacji wizerunek ma kluczowe znaczenie. U nas wykonasz profesjonalne zdjęcia biznesowe, które staną się świadectwem twoich kompetencji i kwalifikacji. Fotografie kadry pracowniczej wykonujemy zarówno w naturalnym środowisku pracy, jak i w naszym studio w Poznaniu.

Nauka rysunku dla dzieci

W Mako Academy prowadzimy profesjonalne zajęcia z nauki rysunku dla dzieci, które rozwijają ich kreatywność i umiejętności plastyczne. Nasze warsztaty są prowadzone przez doświadczonych artystów, którzy uczą młodych pasjonatów technik rysunkowych, kompozycji i perspektywy. Dzięki indywidualnemu podejściu i niewielkim grupom, zapewniamy intensywną naukę, dostosowaną do umiejętności i zainteresowań każdego uczestnika. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wprowadź swoje dziecko w fascynujący świat sztuki! Zachęcamy do kontaktu i zapisywania się na nasze warsztaty nauki rysunku dla dzieci.

Fotograf Kraków

Nasza oferta obejmuje zarówno formalne zdjęcia do dokumentów, jak i bardziej swobodne sesje okolicznościowe na terenie Krakowa i okolic. Sesja foto w naszym studio to świetny sposób na uwiecznienie ulotnych momentów z naszego życia. Fotograf w Krakowie wykonuje między innymi zdjęcia ślubne i komunijne, a także z okazji narodzin.