Strona główna »

Kategoria: Nauka, Praca

szkoła policealna dla dorosłych

Nasze Centrum Edukacji CKD w Radomiu pozawala kontynuować naukę beż konieczności posiadania matury. Szkoła policealna należąca do Naszego Centrum to pewność zdawalności. Dzięki naszym wykładowcom można ukończyć szkołę z tytułem technika: asystentki stomatologicznej, technika masażysty, opiekunki lub pedagoga. Kompletna oferta szkoleń znajduje się na Naszej stronie internetowej.

kwatery pracownicze

Jesteś właścicielem dużego zakładu produkcyjnego i zatrudniasz wiele osób z kraju i z zagranicy? Jeśli szukasz dla nich odpowiednich noclegów, to zgłoś się do nas. Jesteśmy liderem w branży HR i oferujemy niezawodne kwatery pracownicze. Zgłoś się do nas i powiedz nam, jakich miejsc noclegowych szukasz.

coaching dla kadry menedżerskiej online

Prowadzenie firmy nie jest rzeczą łatwą. Zarządzanie ludźmi wymaga posiadania zestawu odpowiednich kompetencji, między innymi charyzmy, odporności na stres, empatii i skutecznej komunikacji. Wszystkie z nich można jednak wypracować, dlatego zapraszam na prowadzony przeze mnie coaching dla kadry menedżerskiej online.

Firma rekrutacyjna IT

Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą rekrutacyjną IT, przeznaczoną zarówno dla pracowników, jak i pracodawcą. Można u nas wystawiać ogłoszenia o pracę i wysyłać swoją kandydaturę. Prowadzimy także bloga, gdzie dzielimy się cennymi newsami ze świata HR i informatyki - zapraszamy.

Portal dla pracodawców

Na naszej stronie można wygodnie wystawiać oferty zatrudnienia. Dzięki temu portal dla pracodawców ułatwia wyszukiwanie kandydatów. Zamieszczenie czytelnego ogłoszenia z niezbędnymi informacji znacznie zwiększa szanse na to, że odpowiedzą na nie wykwalifikowane osoby poszukujące posady w tym zawodzie.

doradztwo personalne

Większość doradców HR nie posiada obecnie uprawnień do tego, żeby się tak tytułować. Jednym z wyjątków jest doradztwo personalne - tutaj każdy tak utytułowany zdobył odpowiednie doświadczenie, przeszedł konkretne szkolenia itp. etc., aby móc uchodzić teraz za prawdziwego specjalistę. Tym, którzy nie wiedzą, zalecamy osobiste sprawdzenie renomy takiej placówki jak doradztwo personalne.