Strona główna »

Kategoria: Nauka, Praca

kursy angielskiego wrocław

Nauka jak w USA, profesjonalni nauczyciele i Native Speakerzy, szeroki wybór poziomów i kursów indywidualnych. Tego nie zaoferują Państwu inne szkoły językowe. Wrocław to miasto, w którym jedną z najskuteczniejszych szkół jest Dedalus English. To doskonała oferta zarówno dla młodszych jak i dla starszych. Gwarantujemy sukces.

kurs języka angielskiego warszawa

Biuro tłumaczeń English Accelerator oferuje tłumaczenia na angielski jak i z tego języka na polski. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie Warszawy, natomiast proponujemy współpracę kontrahentom z całego kraju. W zakres naszych usług wchodzą zarówno ustne jak i pisemne. Specjalizujemy się w wykonywaniu specjalistycznych, przysięgłych czy też technicznych tłumaczeń. Posiadamy także doświadczenie, niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalającej nam na obsługę różnorodnych konferencji. Serdecznie zapraszamy.

ocena ryzyka zawodowego sprzedawca

Skorzystaj z naszej specjalistycznej oferty i weź udział w kursach przygotowawczych dla pracowników. W ASC Safety Corporation oferujemy wykłady oraz zajęcia praktyczne z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony mienia, podejmowania działań podczas pożaru lub sytuacji zagrażającej życiu bądź zdrowiu. Interesuje nas również ocena ryzyka zawodowego wśród kierowców i sprzedawców. Wydajemy stosowne zaświadczenia. Dla osób ceniących sobie czas i pieniądze prowadzimy wykłady online z udziałem naszych najlepszych fachowców.

Rekrutacja i selekcja

Otwierając nowe siedziby każdy przedsiębiorca powinien zatroszczyć się o to, aby znalazł się tam zespół osób nie tylko wykwalifikowanych, ale przede wszystkim chętnych i gotowych do kreatywnej pracy. Dlatego warto skorzystać z naszej usługi. Rekrutacja i selekcja opiera się na dostosowywaniu kandydatów do profilu idealnego pracownika. Wiąże się to nie tylko z oceną ich umiejętności, doświadczenia i predyspozycji. Warto zwrócić również uwagę na takie czynniki jak usposobienie, potencjał oraz zaangażowanie.