Strona główna »

Kategoria: Nauka, Praca

szkoła policealna dla dorosłych

Nasze Centrum Edukacji CKD w Radomiu pozawala kontynuować naukę beż konieczności posiadania matury. Szkoła policealna należąca do Naszego Centrum to pewność zdawalności. Dzięki naszym wykładowcom można ukończyć szkołę z tytułem technika: asystentki stomatologicznej, technika masażysty, opiekunki lub pedagoga. Kompletna oferta szkoleń znajduje się na Naszej stronie internetowej.

kwatery pracownicze

Jesteś właścicielem dużego zakładu produkcyjnego i zatrudniasz wiele osób z kraju i z zagranicy? Jeśli szukasz dla nich odpowiednich noclegów, to zgłoś się do nas. Jesteśmy liderem w branży HR i oferujemy niezawodne kwatery pracownicze. Zgłoś się do nas i powiedz nam, jakich miejsc noclegowych szukasz.

coaching dla kadry menedżerskiej online

Prowadzenie firmy nie jest rzeczą łatwą. Zarządzanie ludźmi wymaga posiadania zestawu odpowiednich kompetencji, między innymi charyzmy, odporności na stres, empatii i skutecznej komunikacji. Wszystkie z nich można jednak wypracować, dlatego zapraszam na prowadzony przeze mnie coaching dla kadry menedżerskiej online.

Firma rekrutacyjna IT

Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą rekrutacyjną IT, przeznaczoną zarówno dla pracowników, jak i pracodawcą. Można u nas wystawiać ogłoszenia o pracę i wysyłać swoją kandydaturę. Prowadzimy także bloga, gdzie dzielimy się cennymi newsami ze świata HR i informatyki - zapraszamy.

Uprawnienia do pracy w żłobku online

Lubisz kontakt z dziećmi, a odpowiadanie na ich skomplikowane, nietuzinkowe pytania przychodzi Ci z łatwością? Możliwe, że zawód opiekunki to rozwiązanie dla Ciebie. Nasz kurs pozwoli ci na łatwe zdobycie uprawnienia do pracy w żłobku online, w sposób przystępny, szybki, a co najważniejsze – bez wychodzenia z domu.

Test kognitywny - ocena zdolności poznawczych

Umiejętność podejmowania decyzji w biznesie to bez wątpienia jedna z najważniejszych cech w życiu zawodowym. Oferujemy Państwu możliwość przeprowadzenia badania, jakim jest test kognitywny - ocena zdolności poznawczych. Dzięki temu dowiedzą się Państwo, jaki jest poziom praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów w pracy.