Strona główna »

Kategoria: Nauka, Praca

szkoła policealna dla dorosłych

Nasze Centrum Edukacji CKD w Radomiu pozawala kontynuować naukę beż konieczności posiadania matury. Szkoła policealna należąca do Naszego Centrum to pewność zdawalności. Dzięki naszym wykładowcom można ukończyć szkołę z tytułem technika: asystentki stomatologicznej, technika masażysty, opiekunki lub pedagoga. Kompletna oferta szkoleń znajduje się na Naszej stronie internetowej.

kwatery pracownicze

Jesteś właścicielem dużego zakładu produkcyjnego i zatrudniasz wiele osób z kraju i z zagranicy? Jeśli szukasz dla nich odpowiednich noclegów, to zgłoś się do nas. Jesteśmy liderem w branży HR i oferujemy niezawodne kwatery pracownicze. Zgłoś się do nas i powiedz nam, jakich miejsc noclegowych szukasz.

Uprawnienia do pracy w żłobku online

Lubisz kontakt z dziećmi, a odpowiadanie na ich skomplikowane, nietuzinkowe pytania przychodzi Ci z łatwością? Możliwe, że zawód opiekunki to rozwiązanie dla Ciebie. Nasz kurs pozwoli ci na łatwe zdobycie uprawnienia do pracy w żłobku online, w sposób przystępny, szybki, a co najważniejsze – bez wychodzenia z domu.

Test kognitywny - ocena zdolności poznawczych

Umiejętność podejmowania decyzji w biznesie to bez wątpienia jedna z najważniejszych cech w życiu zawodowym. Oferujemy Państwu możliwość przeprowadzenia badania, jakim jest test kognitywny - ocena zdolności poznawczych. Dzięki temu dowiedzą się Państwo, jaki jest poziom praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów w pracy.