Strona główna »

Kategoria: Nauka, Praca

szkoła policealna dla dorosłych

Nasze Centrum Edukacji CKD w Radomiu pozawala kontynuować naukę beż konieczności posiadania matury. Szkoła policealna należąca do Naszego Centrum to pewność zdawalności. Dzięki naszym wykładowcom można ukończyć szkołę z tytułem technika: asystentki stomatologicznej, technika masażysty, opiekunki lub pedagoga. Kompletna oferta szkoleń znajduje się na Naszej stronie internetowej.

Business english

Dedalus English to szkoła języka angielskiego, która posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznej nauce Business English dla początkujących i rozwijających się przedsiębiorców. Na naszych intensywnych kursach poznasz słownictwo, gramatykę i specyfikę zasad panujących w języku biznesu. Zapraszamy już dziś!

kwatery pracownicze

Jesteś właścicielem dużego zakładu produkcyjnego i zatrudniasz wiele osób z kraju i z zagranicy? Jeśli szukasz dla nich odpowiednich noclegów, to zgłoś się do nas. Jesteśmy liderem w branży HR i oferujemy niezawodne kwatery pracownicze. Zgłoś się do nas i powiedz nam, jakich miejsc noclegowych szukasz.

coaching dla kadry menedżerskiej online

Prowadzenie firmy nie jest rzeczą łatwą. Zarządzanie ludźmi wymaga posiadania zestawu odpowiednich kompetencji, między innymi charyzmy, odporności na stres, empatii i skutecznej komunikacji. Wszystkie z nich można jednak wypracować, dlatego zapraszam na prowadzony przeze mnie coaching dla kadry menedżerskiej online.