Strona główna »

Kategoria: Nauka, Praca

kursy angielskiego Warszawa

Nasza szkoła proponuje kursy angielskiego. Warszawa jest miastem, w którym współpracujemy z wieloma przedszkolami. Od wczesnego wieku przedszkolnego stawiamy na język obcy. Warszawa jest miejscem, gdzie coraz więcej rodziców jest świadomych wartości inwestowania w naukę od najmłodszych lat. Szkolenia językowe dla dzieci i młodzieży a także osób dorosłych czy nawet firm to rewelacyjny sposób na poznanie języka obcego w przyjaznej atmosferze. Dlatego już dziś zapisz się do nas w Warszawie.

szkoła policealna dla dorosłych

Nasze Centrum Edukacji CKD w Radomiu pozawala kontynuować naukę beż konieczności posiadania matury. Szkoła policealna należąca do Naszego Centrum to pewność zdawalności. Dzięki naszym wykładowcom można ukończyć szkołę z tytułem technika: asystentki stomatologicznej, technika masażysty, opiekunki lub pedagoga. Kompletna oferta szkoleń znajduje się na Naszej stronie internetowej.

Business english

Dedalus English to szkoła języka angielskiego, która posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznej nauce Business English dla początkujących i rozwijających się przedsiębiorców. Na naszych intensywnych kursach poznasz słownictwo, gramatykę i specyfikę zasad panujących w języku biznesu. Zapraszamy już dziś!

kwatery pracownicze

Jesteś właścicielem dużego zakładu produkcyjnego i zatrudniasz wiele osób z kraju i z zagranicy? Jeśli szukasz dla nich odpowiednich noclegów, to zgłoś się do nas. Jesteśmy liderem w branży HR i oferujemy niezawodne kwatery pracownicze. Zgłoś się do nas i powiedz nam, jakich miejsc noclegowych szukasz.